10 способів заробити більше, продаючи підтримані автомобілі

Купівля автомобіля, здається простим завданням, але є тонкощі, які ви можете користуватися

Існує навряд чи хто-небудь, хто не мріє знайти спосіб заробити швидкі гроші. Якщо говорити про питання перепродажу, в більшості випадків це важче, ніж здається, але сотні тисяч людей по всьому світу не припинять свої спроби. Торгівля старих автомобілів є хорошим бізнесом, особливо для людей, які перетворюють своє хобі на професію. Проте, автомобілі вибирати складніше, ніж займатися яблуками, тому потрібно бути дуже обережними і уникати помилок. Що вам потрібно знати, щоб торгувати автомобілями? Ми представимо вам вам 10 правил, щоб максимізувати свій прибуток від перепродажу автомобіля.

1. Дешево купити, дорого продати

Це основний принцип маркетингу, щоб збільшити прибуток. Це означає, що ви повинні спробувати купити машину якомога дешевше і продавати її дорожче, щоб збільшити максимально можливу різницю. Щоб зробити це, тим не менш, ваші емоції повинні залишатися поза рівняння, тому що ви не можете просто купити автомобіль, який вам подобається, і сподіваються знайти потрібну людину, кому продати його дорожче. А найнижча ціна автомобіля означає, що досить часто можна «вляпатися».

Як фондовий ринок, ринок уживаних автомобілів має свої припливи і відливи. Як правило, транспортні засоби (будь то новий або старий автомобіль) продано в більш складні часи, це означає, що це період, в якому ви можете зробити гарну угоду і надалі його перепродати.

Все, що пов'язано з усім іншим, що не купується за великі суми грошей, це є банківська криза або застій у продажу нерухомого майна, ймовірність того, що люди втрачає своє тимчасове бажання купити авто - велика. Коли фінансова криза 2008-го вдарив по світу, багато людей почали продавати автомобілі за півціни просто щоб не бути поглинені банками, яким вони повинні грошей. Саме в такі моменти вигідно купувати, але ви повинні знати, де потім буде продавати цей авто.

в Интернете 2. Пошук в Інтернеті

Часи товстої листівки, газети з оголошеннями і спеціалізованими журналами вже давно пройшли. Тепер все в Інтернеті інформація там оновлюється кожну секунду. Для того, щоб знайти правильний автомобіль за правильну ціну, ви повинні бути постійно затребувані і швидко реагувати, коли пропозиція спливає на ринку, тому що навряд чи ви єдиний, хто хоче купити підтримане авто.

Для початку, ви можете почати з найбільших спеціалізованих сайтів, але не пропустіть менш відомі платформи. Дивіться все це і не тільки в перші кілька сторінок. Іноді вільні ділянки можуть бути знайдені алмази, які приносять вам багато грошей. Ніколи не покладайтеся повністю на фотографіях, наданих продавцем. Іноді за поганими образами лежить великий автомобіль, і навпаки.

Дивіться також в сусідніх країнах, тому що іноді різниця в ціні велика і вона того варта.

3. Довіряйте своїм інстинктам

Автомобілі мають незвичайну властивість бути «виданими». Простий факт того, скільки палива в баку під час огляду, наприклад, може виявити те, як нинішній власник автомобіля доглядав за нею. У зв'язку з цим, слід довіряти своїм інстинктам. Якщо ви відчуваєте запах чогось дивного - забудьте про цю операцію. Ви завжди можете зателефонувати знову, якщо ви передумаєте, але ви можете заощадити гроші і не потрапити на величезні неприємності.

4. Два рази перевір - один раз купи

Купуйте з головою і уважно огляньте кожну деталь. Дізнавайтеся, скільки буде коштувати ремонт тієї чи іншої запчастини, Якщо ремонт буде перевищувати прибуток, йдіть. І завжди дивіться з додатковою дозою недовіри на ідеальні на вигляд автомобілі. Особливо, якщо вони дешево продаються.

5. Тримайтеся подалі від складних машин

Різниця між годинами за 200 євро і один за 2000 євро, істотна.

Несправний вимикач електричного люка - цього достатньо, щоб потенційний покупець відмовився від автомобіля. Тримайтеся подалі від автомобілів з купою електроніки, якщо невпевнені в них.

6. Класичні автомобілі - фантастичні

Сучасні автомобілі втрачають цінність дуже швидко, а це значить, що якщо ви купуєте старий Volkswagen Golf, наприклад, його вартість буде падати приблизно на 10%, створюй серйозні втрати для Вас.

Класичні автомобілі - це інша історія. Вони вже втратили значення, але в якийсь момент - їх спина почне вирівнюватися. Ці автомобілі можуть бути куплені в якості інвестицій, але ключове слово тут «стан.» Реставрація старого автомобіля є складною і дорогою, тому добре подумайте ...

7. Ремонт

Можливо, найпростіший спосіб, щоб заробити більше грошей від продажу автомобіля, засукати власні рукава і видалити дефекти, таким чином, підвищити його ціну. Іноді проблеми в автомобілі можна легко виправити без особливих знань і складних інструментів. Наприклад, якщо шланг омивача зламаний, за гроші ви можете замінити його самі і і отримаєте позитивний результат. Навпаки, якщо цього не зробити - це відштовхне клієнтів, або, по крайней мере, дасть привід поторгуватися. Щоб Ви могли власними силами відремонтувати авто - потрібні набори інструментів - https://toptul.org/nabory-instrumenta/ , які є незамінним помічником кожного автолюбителя і слюсаря на СТО.

8. Провал - це не кінець

Це бізнес, як і будь-який інший, так що помилки неминуче будуть відбуватися. Не дозволяйте невдалої операції розірвати вас, і використовуйте всі сили, щоб швидко вийти зі стану успішної або неуспішної перепродажу. Ніхто не любить невдачу, але це не повинно Вас зупиняти. Просто перегляньте свою стратегію, і знайдіть в ній помилку. Деякі автомобілі потрібно просто не дивитися.

: 1 комментарий 10 способів заробити більше, продаючи підтримані автомобілі: 1 коментар

  • в
    Permalink

    Так, купити підтримане авто все важче і важче. Зараз невідомо що женуть з-за кордону. Що взагалі буде з цінами? А ремонт цих «Єврокар»? Зараз потрібно уважно стежити за ринком і чекати, поки ціни трохи впадуть, в іншому випадку, доведеться дійсно запасатися наборами інструментів і реставрувати старі авто)).

    відповідь

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *