10 обов'язкові автоаксесуари аварійний


Не ходіть нікуди без них, щоб залишатися спокійним у будь-якій ситуації

Ринок автомобільних аксесуарів величезний, але в більшості випадків це непотрібні предмети розкоші, такі як освіжувачі повітря, килимки з декораціями, що покривають кермо і в гіршому випадку масажних місць. Але є багато аксесуарів, які не тільки працюють, а й подорож без них в багажнику може принести нам багато головного болю. Ми представляємо 10 автомобільних аксесуарів для аварійних ситуацій на дорозі, без якого ви не можете.

портативний акумулятор

Ви вмираєте батареї на дорозі ніколи не буває весело, особливо, якщо немає жодної живої душі навколо, щоб допомогти з проведенням або штовханням. І тут приходить роль портативних батарей для пускового струму, який прив'язаний до клем батареї і забезпечити необхідну потужність для запуску двигуна. Більша частина цього типу портативних пристроїв мають роз'єм USB для зарядки мобільних пристроїв, які можуть врятувати вас і спілкування.

для льда с устройством толкать снег Скребок для льоду з пристроєм штовхати сніг

Кожен водій знає, що він ніколи не буває достатньо, щоб мати простий скребок. Вони, як правило, мають дуже короткі стебла, які роблять очистку лобового скла виклику. Крім того, не дуже приємно, коли твої руки літають маленькі шматочки льоду в мінусових температурах. Таким чином, в кожному автомобілі повинен мати зручний скребок з довгою, чому б не телескопічною рукояткою, що значно спрощує завдання. Ринок має аналогічні скребки з пензликами на іншому кінці і техніки, щоб штовхати сніг, який набрав у використанні, коли вам потрібно очистити все тіло. Будьте обережні при виборі такого скребка, тому що більш низькі моделі якості можуть легко подряпати фарбу фарби на даху і багажнику.

кемпінг ковдру

Ви ніколи не знаєте, що може статися з ним протягом зими. Якщо ви застрягли з машиною в середині ніде, ви повинні переконатися, що у вас є те, що ви тепло. Пар автомобіля більш ніж логічно, але що відбувається, коли паливо закінчиться? Такі випадки, звичайно, мало, але ніщо не заважає бути готовим до них. Таким чином, немає необхідності ставити в багажник складаний кемпінг ковдру. Вони, як відомо, в тому, що з одного боку є водонепроникним, що це хороша новина в тих випадках, коли вам потрібно лягти під машину, навіть в літній час. Чому надмірно забруднене?

в шинах Манометр для вимірювання значення тиску в шинах

Якби не потрудився тягати з собою невеликий компресор, переконайтеся, що у вас є принаймні колії. Багато автомобілів сьогодні мають електронну систему стеження за тиском у шинах, автомобілістам, але ті, які не оснащені такою технологією, приємно мати під рукою подібний датчик для перевірки тиску в шинах. При більш високих температурах повітря розширюється, збільшуючи тиск, а взимку навпаки відбувається, так що вам потрібен надійний джерело інформації. Однак шини єдине, що пов'язує вас з дорогою.

для снега Складні лопати для снігу

Взимку izklyuchoitelno важливо бути готовим до втрати тяги. Якщо застряг в глибокому снігу, навряд чи щось, що буде більш корисним, ніж лопати для снігу. Точно так же ви можете очистити сніг під машину, щоб досягти успіху його назад на шини і вийти цілим і неушкодженим. Ринок має дуже практичні варіанти з телескопічною ручкою, які не займають багато місця і є podhpodyashti навіть для невеликих стійок.

аптечка

Закони в цій країні вимагають, щоб всі драйвери, щоб мати аптечку в машині, але якщо ми чесні, більшість з нас є тільки подобу набору, який у багатьох випадках не мали б ніякої користі в разі потреби. Переконайтеся, що у вас є хороший і добре укомплектований набір першої допомоги в багажнику, тому що ви ніколи не знаєте, коли вам може знадобитися. Деякі з препаратів всередину слід періодично замінювати, так як їх термін придатності закінчується, і ці комплекти, як правило, не виймають з машини і піддаються впливу високих температур влітку і низькою взимку.

Скребок з допомогою кисті

Стало ясно, наскільки важливо мати хороший скребок. Ну, ще більш важливо мати одну кисть на іншому кінці. Вона також може допомогти очистити від снігу кабіни і підірвані фарами і задніми ліхтарями. Знову ж таки, ви повинні бути обережні з якістю кисті, щоб уникнути пошкоджень boyadata свого автомобіля.

Молоток і ніж в поясі

Більш-менш кожен інші аксесуари бажано, але це один більше, ніж потрібно, тому що це може врятувати ваше життя. Цей прилад повинен і легко доступні, наприклад, в корі двері водія, тому що якщо він приходить до нього, навіть секунди дуже важливі. Одна частина використовується для легко розірвати прохолодні вікна автомобіля, як після аварії знайти себе в басейні і двері не можуть бути відкриті через тиск води, а інший кінець служить відрізати ремінь безпеки, якщо він не може розстебнути і запобігає вихід важких аварій автомобіля.

ліхтарик

Мрія кожного водія прив'язаний до красивого і потужний ліхтарик. Це може стати в нагоді в багатьох ситуаціях, важко перерахувати їх все. Уявіть собі, що ви чуєте дивний шум від передньої лівої шини в русі, наприклад? Зупинитися і зробити первинний огляд, але без ліхтарика, вам необхідно завантажити шини. Або, якщо ви хочете, щоб побачити чи під протікання автомобіля - ліхтарик знову тут, щоб допомогти вам. Те ж саме відноситься і до випадків, в яких пошкоджений автомобіль, і ви повинні дивитися мускульну груди. Хороший і потужний ліхтарик ніколи не буває зайвою. Просто переконайтеся, що батареї заряджені.

для омывания Зимова рідина для омивання

Уявіть, що ви подорожуєте взимку і в середині ніде не закінчаться омиває рідини. Це може бути настільки ж неприємно, як це небезпечно, тому що видимість буде поставлена ​​під загрозу. Так завжди у вашому черевику, по крайней мере в протягом зимових місяців, повинна бути труба із зимовою омиває рідини. Просто щоб переконатися.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *