Toyota розкрила причини поганих продажів C-HR


Відсутність приводу на чотири колеса і високу вартість запобігання кросовера

Японський виробник Toyota в квітні цього року на американському ринку кросовер його C-HR, але він був прийнятий досить прохолодно. За сім місяців продано під 22,000 одиниць моделі серйозно поступається своїм конкурентам.

За даними газети Carsalesbase в період з квітня по грудень точне число продажів кросовера 21,889 одиниць, що значно менше, ніж Chevrolet Trax і Honda HR-V. Toyota відомо про причини цих результатів, так як вони були виявлені голови північноамериканського підрозділу марки Боб Картер.

Головні з них є відсутність системи приводу на чотири колеса, що особливо важливо для деяких регіонів Сполучених Штатів. Картер також визнає, що ціна Toyota C-HR відносно висока — вона починається від 22000 доларів США, а також відлякує деяких клієнтів.

Проблема модель, ймовірно, можна сказати про запуск в США нового сильного конкурента — Nissan Kicks. У кросовера Nissan планує запропонувати на всій території країни, річний обсяг продажів повинен досягти 50 000 до 60 000 одиниць. Перевага Kicks в CH-R є ціна — модель Nissan починається з 19 000 доларів.

Все це не влаштовує Toyota, і компанія вже працює над новим кросовером, який буде більш доступним і буде позиціонуватися нижче C-HR в модельному ряді марки.

Фото: Toyota

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *