Замерзає лобове скло: що робити?

Використання будь-якої шини в зимову пору року завжди вимагає від водія куди більше зусиль: мороз негативно впливає на багато вузлів, змушуючи їх працювати на знос, і просто приносить незручність. Одна з таких неприємних дрібниць - замерзає лобове скло. Втім, впоратися з проблемою не так уже й складно, якщо знати способи її вирішення.

Вашої «ластівці» вже кілька років, і ви плануєте її змінити? Зробити це нескладно, якщо знаєте, де купити хорошу машину. Ми пропонуємо заглянути на сайт продажу автомобілів з системою TRADE IN за адресою https://ulyanovsk.altera-auto.ru . Це компанія, яка приймає старі автомобілі до покупки і дає вам знижку на нову машину. Дуже вигідно!

Як видалити полій з лобового скла

В першу чергу потрібно розуміти, що замерзлі стекла взимку, особливо в сильний мороз - це нормально. Ви будете стикатися з цією проблемою щодня, така ваша плата за комфортну їзду до місця роботи або відпочинку. Виняток одне - наявність гаража. У теплі і сухості ніяка полій на лобовому склі не утворюється. Якщо ж машина стоїть у вас під вікнами, готуйтеся морально і матеріально. Щоб прибрати іній вам будуть потрібні якийсь із наступних інструментів.

  • Покриття машини ковдрою або щільною тканиною. Такий підхід допомагає не вирішувати, а попереджати проблему. Ковдра дозволяє приховати лобове скло, затримує сніг. Вам залишається тільки скинути його вранці з машини і кудись покласти. Головне, щоб вночі не пішов мокрий сніг або не трапилася відлига: промокла тканину замерзне і знімати її з машини буде неприємно.

  • Скребок з пластика. Класичне рішення, найпростіше і не найнадійніше. Хоча більшість автомобільних стекол дуже міцні, шкребти їх пластиком - не найкраща ідея, адже від цього залишаються подряпини. До того ж очищення скребком машини щоранку - так собі розвага. Хоча дехто сприймає його як зарядку.
  • Штатний опалювач (грубка). Якщо у вас є можливість заздалегідь прогріти машину, від криги можна позбутися, включивши піч. Проталини починають з'являтися приблизно через 10 хвилин роботи опалювального пристрою і з часом розходяться на всі лобове скло. Щоб позбутися від криги, буде потрібно 20-30 хвилин, причому на бічних стеклах лід зазвичай залишається.
  • Обігрівач салону. Шинний обігрівач можна купити окремо і встановити всередині машини. Він працює від прикурювача, а значить, використовується потужності АКБ. Ефективність у такого пристрою трохи краще, ніж у печі, за рахунок направленої дії: обігрівач дме прямо на скло. Але повна «розморожування» машини вимагає чимало часу і енергії.
  • Купівля машини з підігрівом лобового скла. Це найефективніший спосіб вирішення, так як він заздалегідь продуманий виробником. Працює такий метод досить оперативно, практично не вимагає витрат енергії і часу. Недолік у тому, що якщо у вас немає такого пристрою, ставити його доведеться разом з новим лобовим склом, а це влетить в копієчку. На бічні стекла підігрів теж встановлюється окремо. Втім, в холодних регіонах, де зима йде 9 місяців в році, таке рішення буде ідеальним.

Звичайно, замерзає лобове скло - це не привід змінювати машину, тим більше що полій буде з'являтися на будь-якому автомобілі. Але є чимало ситуацій, коли має сенс позбутися від старого транспортного засобу і купити нове авто. Допомогти з цим може компанія, що пропонує продаж машин по системі TRADE IN: https://ulyanovsk.altera-auto.ru . Тут ви здаєте свій автомобіль і отримуєте значну знижку на новий. Безліч автовласників вже зробили свій вибір, тепер ваша черга!

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються