Як вибрати компанію з прокату автомобілів?

Компанія «НАК» зібрала в своєму автопарку багато шин різних марок, деякі з них представницького класу, а деякі економ, які ідеально підходять для людей середнього рівня достатку. Якщо Ваша робота передбачає часті поїздки по місту і області, а Ви ще не придбали свій автомобіль, або Ваша машина знаходиться в ремонті і Ви просто не хочете їздити на своїй на роботу, то загляньте до нас на сайт.

Ми хочемо запропонувати Вам цілий ряд послуг з оренди автомобілів економ класу в Москві. І хоча Ви можете знайти в Москві ще багато компаній, які дають в прокат свої машини, але у нас є родзинка, яка подобатися всім їхним клієнтам. Ми даємо автомобіль в прокат без застави без ліміту. Вам не доведеться вносити заставу за автомобіль, який на теперішній час складає досить високі ціни. У нас Ви заплатите за оренду, згідно з тарифним планом і марки машини, які Вам підійдуть.

Вам потрібна машина, але на велику суму ви не розраховуєте, тоді приходьте до нас, подивіться всі їхні машини економ класу. Для цієї послуги у нас є Chevrolet Aveo, Ford Focus3, Nissan ALMERA, Volkswagen Passat, Kia Sportage і.т.д. Всі машини, які виставлені в їхному автопарку, знаходяться в надійних руках їхних майстрів. Вони повністю відповідають за їх технічний стан. Кожна машина проходить діагностику, технічне обслуговування. Перед тим, як видавати машину клієнта, ми обов'язково її перевіримо, і віддамо вже повністю готову до тривалої експлуатації.

Ми пропонуємо Вам такі послуги: «Прокат авто без застави та ліміту», «Прокат авто по годинах», «Прокат авто без обмеження пробігу по Росії», «Прокат авто корпоративним клієнтам», «Прокат і оренда автомобіля представницького класу», «Прокат автомобілів економ класу ». І ось про останню послугу, ми хочемо і розповісти.

Якщо Ви берете в прокат автомобіль економ класу, то істотно економите на вартості оренди. Адже різний клас машин передбачає і різну ціну послуги. Багато їхних клієнтів беруть в оренду автомобілі економ класу в Москві і оформляють довгостроковий договір оренди. А це те ж впливає на вартість оплати. Чим довше договір оренди автомобіля, тим нижче ціна послуги. Так що з усіх боків, якщо подивитися, дуже вигідно брати автомобіль напрокат.

Ви можете в подальшому поміняти марку машину на іншу. І тоді, якщо надумаєте купувати собі машину, то не доведеться довго вибирати, на якій марці і моделі зупинити свій вибір. Адже у нас Ви пройдете так званий тест-драйв.

Та й після покупки автомобіля, Вам буде вигідно залишатися їхним клієнтом - свій автомобіль можна використовувати для особистих поїздок, а на їхних виконувати службові доручення. Думайте, вирішуйте і приходьте.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються