Інженери BMW зліва, щоб зробити супер-кросовер


Модель Byton Electric представляє новий клас ринку - SIV

Група колишніх інженерів BMW створила нову компанію - Byton Electric. Її перша модель Byton SIV, який буде представлений на виставці споживчої електроніки CEV, яка виникає на 7 січня в Лас-Вегасі.

Штаб-квартира нового виробника є Nyankin (Китай), де знаходиться завод компанії. Вона має офіси в Пекіні, Шанхаї, Мюнхені та Каліфорнії. У Byton намір ввести новий клас кросоверів на ринку - SIV, який перекладається як смарт-інтуїтивний автомобіль.

Назва вказує на те, що в даному випадку мова йде не тільки для електричних і смарт-електричний. Він отримає систему автономного управління третього рівня, який може бути легко підвищений до четвертого і п'ятого рівня. Довжина Byton SIV становить 4800 мм і mezhduositeto - 2950 мм, тобто він близький за величиною до Nissan Murano і Volkswagen Touareg.

Кросовер буде доступний в двох версіях - батарея з ємністю 60 кВт / год і 90 кВт / год. У першому випадку, пробіг складе 350 км, а другий - 500 км. Спеціальна система «швидкої зарядки» дозволить додати тільки 10 хвилин заряду, забезпечуючи 120 км.

Однією з особливостей Byton SIV є відсутність приладової панелі. Замість цього він має екран з довжиною 1250 мм і висотою 250 мм. Передній водій має сенсорний екран, від якого він заповів електричні системи. На великому екрані поза багато інформації - від новин і доказів navigatsiiyata до фільмів. Мультимедійна система підключається до хмари і приймати дані зі швидкістю 1000 Мбіт / с.

Виробництво «розумних» електричних транспортних засобів буде запущений в 2019 році і, як очікується, спочатку продавати в Китаї, а рік по тому почав експорт в США і Європі. Вартість моделі складе близько 40 000 євро.

Фото: Електричний Byton

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *