"Заряджений" Porsche 911 не отримає механічною КПП

У компанії Porsche готуються випустити на ринок культову модель 911-ою в самій «злий» модифікації. За вже сформованою традицією на багажник нова модель отримає шильдик GT2. Не виключається можливість того, що суперкар, який незабаром буде представлений, виявиться серед всіх версій 911-их самим швидкісним.

У керівництві компанії вирішили поки не ділиться технічною інформацією. З цієї причини невідомо, яку силову установку виробник поставить під капот Porsche 911 GT2. Від керівника компанії Олівера Блюма надійшло тільки підтвердження, що створюваний суперкар в своєму оснащення матиме мотор, забезпечений турбіною. Крім цього бос німецького автовиробника розповів, що від «механіки» при розробці агресивної модифікації 911-ої моделі компанія відмовляться. Шанувальникам марки, які вирішать стати власниками новинки, доведеться задовольнятися тільки 7 ст. роботом PDK.

Якщо говорити про потужність мотора, яким буде забезпечена сама «зла» версія 911-ою, то за неперевіреною інформацією на піку роботи агрегат буде видавати 650 к.с., при обсязі 3,8 л. Варто сказати, що Porsche 911 в версії Turbo S, який забезпечений агрегатом з 580 "конячками" під капотом до «сотні» розганяється за 2,9 сек. У зв'язку з цим цілком ймовірно, що ще більш динамічною виявиться 911 перша в версії GT2.

Якщо брати до уваги фотографії шпигунів, які проявилися в минулому році, то можна говорити про те, що купе буде оснащуватися аеродинамічним пакетом, в складі якого буде присутній заднє антикрило, що відрізняються значними розмірами. Його особливість полягає в тому, що можливості для зміни його положення у власника не буде, оскільки в нерухомому стані воно буде зафіксовано на автомобілі.

Зараз всіх шанувальників марки цікавить питання, коли слід очікувати появи самої «злий» 911-ий. У самій компанії з небажанням діляться інформацією про майбутню новинку. На даний момент відомо, що робота над автомобілем як і раніше тривають. Деякі експерти автомобільного ринку висловлюють думку, що вже на Франкфуртському автосалоні, який запланований на вересень поточного року, відбудеться представлення автомобіля. Однак не можна виключати і того, що на першу половину наступного року виробник перенесе прем'єру Porsche 911 GT2.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються