Як виконується ремонт ходової частини авто?

Ходова частина будь-якого сучасного легкового автомобіля вимагає регулярного обслуговування і ремонту. Така необхідність зумовлена ​​не тільки природним зносом основних механізмів «ходовки», а й незадовільним станом більшої частини українських доріг, які сприяють частому зверненню автовласників в СТО. Такі обставини обумовлюють той факт, що в процесі інструментальної або візуальної діагностики «ходовки» будь-якого сучасного автомобіля дуже часто виявляється необхідність в ремонті амортизаторів, сайлентблоков, ШРУСов і інших вузлів.

заміна амортизаторів

Статистика, яку надав Автотехцентр в Ростові-на-Дону , свідчить про те, що в автомайстерні найчастіше звертаються з метою ремонту або заміни амортизаторів. Саме цей вузол ходової частини вважається найважливішим. Саме він демпфує коливання кузова в процесі руху. За рахунок цього забезпечується безперервний контакт коліс з дорожнім покриттям і контроль кузова.

Амортизатори надзвичайно схильні до зносу. Цьому факту сприяє 2 обставини:

  • нерівності дорожнього покриття;

  • несприятливі кліматичні і погодні умови.

Автомобілістам варто знати, що поломка амортизаторів і несвоєчасна заміна цього вузла чревата ще більшим проблемами. Несправність цього вузла підвіски сприяє деформації колісного диска і виникнення серйозних проколів на гумі. Тому діагностику амортизаторів рекомендується проводити кожні 20 000 км або один раз в 2 роки. При цьому планова заміна амортизаторів повинна здійснюватися кожні 80 000 км пробігу.

Необхідність в заміні цього вузла часто явно помітна «завдяки» таким «симптомів»:

  • різкого погіршення керованості;

  • збільшення гальмівного шляху;

  • заметів авто на горбистій поверхні;

  • появі сторонніх шумів і т.д.

заміна ШРУСа

Несправна робота «ходовки» також може передбачати необхідність заміни шарнір рівних кутових швидкостей. Заміна ШРУСа в Ростові-на-Дону може знадобитися в результаті попадання бруду і пилу в цей механізм. Необхідність в проведенні ремонтних робіт можна визначити за специфічним звуку. Під час повороту автомобіля з несправним Шрусов чітко чути специфічний тріск. Варто зауважити, що довго їздити з несправним Шрусов небезпечно, так як він може розвалитися на ходу.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються