Як вибрати старий Пежо 605?

Сьогодні хочу трохи поговорити про Peugeot 605, який поєднує в собі такі якості, як краса, потужність і престиж. Цей колишній флагман відомого французького концерну PSA, що наробив чимало галасу свого часу, і зараз досить привабливий, хоча цей Пежо і був розроблений в вісімдесятих роках. Але на вторинному ринку можна взяти цілком пристойну шину.

До речі хочу зауважити один факт. Незважаючи на те, що цей пижик такий незграбний, він не тільки зберіг свою привабливість, а й має найнижчий коефіцієнт лобового опору серед конкурентів по класу. Так що, вирішивши купити старий Peugeot 605 можу запевнити Вас, що Ви не прогадаєте і будете задоволені вибором. Тепер, покінчивши з похвалою, давайте детальніше розглянемо цього француза.

Продажі Peugeot 605 почалися в кінці вісімдесят дев'ятого року, і випускався тільки з одним варіантом кузова - це седан. Дизайном автомобіля займалася італійське ательє Pininfarina, а за основу був узятий його молодший брат Peugeot 405, можна навіть сказати, що Peugeot 605 - це виріс в розмірах Peugeot 405.

Пежо 605 зазнав дві модернізації. Перша в дев'яносто другому році, коли були виправлені всі дрібні недоліки. І друга, більш глибока модернізація, проведена в дев'яносто п'ятому. Тоді були перероблені практично всі механізми і вузли, які зробили машину більш надійною. І в такому вигляді Peugeot 605 випускався до дев'яносто дев'ятого року, поки не був знятий з виробництва.

Кузов автомобіля повністю оцинкований і відмінно протистоїть корозії. Я нерідко бачив екземпляри з обдертою до металу фарбою на порогах, і нічого, ні плямочки іржі. Але я все ж не раджу залишати такі місця надовго, і по можливості швидше їх усувати. Деякі фанати моделі настільки обожнюють свій 605 Перший, що не шкодують гроші на утримання його в ідеальному стані.

Кращий детейлінг центр пропонує унікальні послуги з догляду за кузовом - керамік про тверь за мінімальною ціною http://kuzovnordavto.ru/nashi-uslugi/detejling.html . Після процедур будь-який автомобіль перетворюється в новий. Тільки новітні технології і преміальні кошти по догляду за вашою машиною за прийнятні гроші в техцентрі "НОРД-АВТО".

По кузову більше сказати нічого, тут плюсів набагато більше, ніж мінусів, але про одне все ж скажу. Це кріплення запаски. Так як зазвичай вона знаходиться під днищем автомобіля, частенько іржавіє кріплення. Слідкуйте за ним, а то в потрібний момент не зможете його відкрутити.

Тепер давайте пересядемо в салон Peugeot 605.

Скажу чесно, коли я вперше сів за кермо цього автомобіля, я якийсь час просто мовчки сидів, насолоджуючись простором і комфортом. Після того, як ейфорія пройшла почав знайомитися з салоном. Салон Peugeot 605 повністю відповідає стандартам вищого класу.

Красива трапециевидная панель, добре лежить в руці кермо, який регулюється по висоті, і в деяких версіях по нахилу, зручні сидіння. Все це разом створюють якийсь затишок, і Ви відчуваєте себе як вдома. У салоні все продумано до дрібниць, і причепитися особливо не до чого. А задній диван взагалі поза конкуренцією, тому як місця на ньому просто завались.

Все в салоні Peugeot 605 добре, але є одне велике але. Проводка, прокладена в салоні настільки примхлива, що досить невеликої кількості вологи, для її виходу з ладу. На ранніх моделях це було такою проблемою, що на моделі трохи хрест не поставили. Але, слава богу, перша модернізація вирішила цю проблему.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються