Розрахуйте автокредит на онлайн-калькуляторі

Автомобіль - майно, яке давно перестало вважатися розкішшю. У сучасних реаліях це необхідність. Тому слід задуматися про покупку власної шини. При цьому мало хто споживачі здатні відразу віддати повну суму. З'явився новий тип кредитування - автокредит, який дозволяє покрити витрати на придбання авто. Сьогодні онлайн заявка на автокредит користується великим попитом через зручності, а вигідні умови такого кредиту надає Тінькофф банк.

Для отримання кредиту потрібно надати особисті документи, а також посвідчення водія. Тільки після цього вам буде надана можливість отримання позики. Це досить зручна перспектива. Сама процедура характеризується рядом переваг і недоліків, про які слід пам'ятати.

поняття автокредиту

Автокредит являє собою процедуру, під час якої людина набуває транспорт для особистого використання частково за власні гроші, а частково за банківські кошти. Також можливий позику повної суми.

Куплене авто вступає в права власності власника. При цьому воно залишається під заставу банку. Для цього оформляється страховка за всіма правилами на користь банківського закладу.

умови отримання

Розберемося, що таке автокредит, як це працює. Кредит на покупку авто зазвичай дається не більше, ніж на сім років. Найчастіше терміни залежать від того, яка марка транспорту купується. На більш ексклюзивні моделі дається більший термін виплат, а на дешеві марки вітчизняного виробника - менший.

Обов'язково слід вносити первісну суму. Вона повинна становити не менше тридцяти відсотків від загальної вартості авто. Також цей відсоток залежить від того, наскільки хорошу модель планується купувати.

У різних банках пред'являються різні вимоги до позичальників. Зазвичай це повинні бути повнолітні люди зі стабільним рівнем доходу. Обов'язково потрібно надати необхідні документи, а також довідку з місця роботи. Деякі банки не вимагають довідки про доходи, але тоді відсоткова ставка по кредиту буде вище.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються