Історія успіху Ford Motor Company

Автомобільний концерн Ford є американським виробником і займається випуском легкових автомобілів марок Mercury, Lincoln та Ford. Також в списку активів компанії автомобільна компанія Jaguar. Штаб-квартира розміщена на території міста Діборн.

Заснування компанії відноситься до 1903 року, коли Генрі Форд відкрив провадження в будівлі фабрики, яка раніше займалася каретами. Активами компанії були тільки верстати, креслення, інструкції і патенти. Було і кілька моделей з інвестованими різними людьми 28 тис. Доларів.

Перший конвеєрний автомобіль Ford T, що випускається компанією на зорі діяльності, у 2000 році визнаний автомобілем століття. Повна його назва Tin Lizzie, що в перекладі означає «Жестянка Ліззі». Примітно, що вона перша зібрана конвеєрним методом, що в подальшому зробило автомобілі доступними масам, і саме Форд першим впровадив цей метод.

Сьогодні Ford має в своєму розпорядженні складальні і виробничі об'єкти, розміщені більше, ніж в трьох десятках країн. Щорічно компанією виробляються мільйонних одиниць техніки, серед яких знаходяться марки Aston Martin, Jaguar і Lincoln.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються