Новий Infiniti Q30 фотографії самого маленького хетчбека Інфініті

Компанія «Інфініті» в ході автошоу у Франкфурті здивувала своєю новинкою. Вона представила серійну модель, що відрізняється компактними розмірами, що для даного виробника абсолютно не властиво. Новинка отримала назву Q30. Собою вона являє хетчбек, який має родинні зв'язки з А-класом «Мерседеса».

При цьому нову модель Infiniti Q30 можна назвати точною копією «німця». При розробці автомобіля фахівці японської компанії внесли в автомобіль нотки оригінальності. Виробник повідомив, що відразу в декількох модифікаціях новинка буде пропонуватися на ринку. А мерседесовская начинка дозволить говорити про високу надійність новинки.

У розробці хетчбека Infiniti Q30 участь брали не лише фахівці компанії. Активну допомогу їм надавали «європейці». І це не випадково, адже нова модель орієнтована саме на європейську цільову аудиторію. У Європі новинка і буде сходити з конвеєра. Виробляти нову модель компанії будуть на заводі, що належить компанії «Ніссан», який розташований в Сандерленді в Британії. При розробці автомобіля Infiniti Q30 в якості бази інженери використовували платформу MFA. Однак в самій компанії повідомили про те, що ходова частина була піддана перенастроюванні.

Хетчбек Infiniti Q30 отримав автентичний дизайн, а крім цього притаманну для автомобілів преміального бренду архітектуру інтер'єру. У салоні новинки можна зустріти обладнання, яке раніше виробник пропонував тільки для дорогих моделей. Наприклад, в салоні можна виявити систему мультимедіа, у якій окремі блоки були запозичені у донора Мерседес.

Фото Infiniti Q30

Створюючи нову модель, виробник взяв у «німців» не тільки платформу. Лінійка силових агрегатів для новинки теж була запозичена у А-класу. Це дозволяє впевнено говорити про те, що для нової моделі «Інфініті» будуть доступні агрегати, що працюють на бензині з робочим об'ємом від 1,5 до 2,2 літра. Потужність двигунів для цієї моделі буде варіюватися від 107 до 208 к.с. «Заряджену» версію хетчбека Infiniti Q30 виробник поки не планує випускати. Однак в планах є випуск околоспортивной версії моделі.

Фото Infiniti Q30 Sport

Від представників виробника стало відомо, що вона буде називатися Q30 Sport. Присутність приставки «Спорт» в назві буде виражатися тільки наявністю у автомобіля спортивної зовнішності. Машина в спортивній версії буде комплектуватися дисками розміром 19 дюймів. Крім цього автомобіль отримає бампера з більш агресивним дизайном. Ще у спортивній версії хетчбека зменшать кліренс і переналаштувати підвіску. Спортивні нотки будуть присутні в інтер'єрі салону Infiniti Q30 Sport. Від представників компанії стало відомо, що у продажу новинка з'явиться вже в поточному році.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються