Чи варто купувати стару Mazda CX-7, які проблеми очікують при експлуатації

У СНД всі звикли до високої якості японських автомобілів, особливо таких як Мазда. Але чи все так добре, як здається. Сьогодні розберемо які проблеми очікують покупця вживаного кросовера Mazda CX-7. Приємний зовнішній вигляд, зручний салон, потужний мотор і розповіді про чудесне якості цього автомобіля можуть спокусити будь-якого покупця. Однак якщо автомобіль такий хороший, навіщо його продають?

По-перше, не варто купувати даний кросовер з турбованим мотором. Причина досить проста, навіть при дбайливої ​​експлуатації турбіна навряд чи проходить довго. А коштує ця чудова деталь дуже дорого, а без неї їздити не вийде, якщо тільки зі швидкістю трактора. Можна подивитися http://gdesobiraut.com/tehnicheskie-harakteristiki/mazda-cx-7/ технічні характеристики версії з турбіною, що б переконатися, що динаміка вже не та.

Вийшло взяти атмосферник, радійте позбавлені величезної проблеми і фінансових витрат. Другий момент - ненадійний лямбда зонд, при несправності якого витрата палива зростає літрів до 30-ти на сотню, плюс втрата потужності. Але і це ще не все, здавалося б надійний ланцюговий привід ГРМ, а грюкает як дизель! Так штифт фазовращателя розбовтався і доведеться знову їхати в сервіс. Всі ці проблеми з двигуном Mazda CX-7 зазвичай укладаються в проміжку 80 - 100 кілометрів пробігу. Якраз коли закінчується заводська гарантія грамотні власники і скидають свій горе автомобіль на вторинний ринок, де новий щасливий володар стикається з купою проблем. Адже це ще не все!

Передні гальма, особливо на шинах першого покоління, це просто "фантастика". Спробуйте інтенсивно по гальмувати, розігріти гальмівні диски, а потім заїхати в калюжу або сніг. Від перепаду температури диски досить швидко деформуються, втрачають геометричну форму і починається биття, яке тут же передається на кермо. Деякі власники вирішують проблему проста встановлюючи передні гальмівні механізми від Мазда СХ-9 що вирішує проблему.

Але треба віддати належне, в процесі модернізації та оновлення Mazda CX-7 виробник враховує всі слабкі місця і намагається усувати причини. Всі проблеми і скарги власників автомобіля передаються конструкторам автомобіля, через дилера. В результаті більш пізні модифікації кроссовера вже не мають багатьох болячок, якими славилися перші екземпляри стильного кросовера.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються