Який автомобіль можна придбати за вигідною ціною в салонах Москви?

Поява Hyundai Creta на українському ринку серйозно похитнуло позиції Renault Duster, який до цього моменту вважався беззаперечним лідером. Одним із секретів успіху корейського кроссовера можна вважати більш просунуту систем повного приводу.

Основний елемент повнопривідної трансмісії будь-якого кросовера - муфта передає крутний момент на вільні колеса. У Рено Дастер це проста електромагнітна муфта з мінімальною кількістю електроніки і схильна до постійного перегріву. Звичайно це бюджетний варіант і недосконалість конструкції для багатьох не стало перешкодою до покупки французької шини. Але це було до появи Хендай Крета. Ви можете придбати даний автомобіль за хорошою ціною в Москві на сайті автосалону www.a-mm.ru .

Корейці пішли трохи іншим шляхом і вирішили встановити на свій кросовер не електромагнітних муфту, а електрогідравлічну. Це рішення виявилося правильним, оскільки вона чіткіше і швидше працює, плюс не так схильна до перегріву на бездоріжжі. Муфта AWD Dynamax практично без змін перекочувала з більшого і важкого Hyundai Tucson, ця обставина явно зробило агрегат більш витривалим і розрахованим на більш серйозні навантаження.

Природно потрібно розуміти, що легкий кросовер з несучим кузовом не призначений для підкорення серйозного бездоріжжя, де панують важкі позашляховики рамної конструкції з механічною роздавальної коробкою і знижуючим рядом передач. Наявність додаткових можливостей повного приводу на Хендай Кретьєн може викликати і додаткові витрати.

Сама робота трансмісії у Дастера і Крети серйозно відрізняється. Француз отримав три режими: передній привід, автоматичний і блокування муфти 4х4. Корейська кросовер має всього два режими. Це автоматичний і блокування муфти. Але завдяки більш просунутою електронній системі управління, наявності маси датчиків про швидкість, повороті керма, положенню акселератора і оборотів двигуна Hyundai Creta показує відмінну керованість на будь-якій поверхні. По суті повний привід на Кретьєн активований за замовчуванням. Водій навіть не підозрює про постійну перекидання крутного моменту між колесами для забезпечення максимально безпечної і комфортної їзди.

Всі ці обставини і визначили успіх Creta і остаточну перемогу над Renault Duster. Звичайно у французів є шанс відігратися за рахунок виведення на їхн ринок другого покоління Дастера. Але за достовірною інформацією вже сьогодні відомо, що серйозних змін в конструкції повного приводу 4х4 для французького кросовера не передбачено.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються