Peugeot

Китайці хочуть отримати більше контролю над Peugeot

Французький автомобільний концерн PSA, куди входить автовиробник Peugeot намірився знайти додаткові фінансові кошти через схему продажу своїх акцій. Це зацікавило китайський концерн Dongfeng Motor, який планує купити від 10 до 20%. При цьому китайці заявляють, що найбільше зацікавлені в розширенні існуючого промислового виробництва, ніж в покупки самих акцій.
Китайці хочуть отримати більше контролю над Peugeot

Дуже практичні автомобілі

Кілька десятків років тому вітчизняний автопром радував нас "каблучками" з Іжевська і "четвірками" з Тольятті. Практичні дачники прагнули купити недосяжну "двійку", а потім і наступне покоління універсальних автомобілів АвтоВАЗу. Розвиток дрібного підприємництва вимагало, що то більше ніж ВАЗ-2104, але менше ГАЗелі. І тут на допомогу прийшла закордон. Хлинув потік мінівенів і мікроавтобусів швидко задовольнив попит.
Дуже практичні автомобілі

Peugeot 301, ідеальний автомобіль для суворих умов експлуатації

Нова модель французького концерну спеціально розроблялася для ринків, де умови експлуатації язик не повернеться назвати щадними. Автомобіль ідеально підходить, для поганих доріг, не вередливий до якості палива і готовий до важких умов роботи.
Peugeot 301, ідеальний автомобіль для суворих умов експлуатації

Новий Peugeot 308 з'явиться в Європі в цьому році

На майбутньому Франкфуртському автосалоні, який пройде найближчим часом в Німеччині. Відбудеться презентація нового покоління Пежо 308 . Автомобіль надійде в продаж на європейських ринках відразу, після презентації у Франкфурті. Коли автомобіль з'явиться в Росії поки не відомо.
Читати далі →

Новий Пежо 208 ціна, фото, технічні характеристики, відео, двигун, комплектації Peugeot 208 GTi

peugeot-208

Сьогодні ми вам розповімо про технічні характеристики Пежо 208, його ціною і комплектаціях. Покажемо фото Peugeot 208, в тому числі і фотографії салону. Ну і звичайно відео Пежо 208, плюс розповімо про "зарядженої" версії GTi.
Peugeot 208 (Пежо 208) огляд, ціна, фото, відео, технічні характеристики

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються