Vag-NW.Ru: все для Audi і не тільки

В асортименті інтернет-магазину Vag-NW.Ru представлені гальмівні колодки audi http://vag-nw.ru/magazin?mode=folder> , гальмівні диски, щітки для склоочисників, запасні частини для автомобілів німецького виробництва, бризковики, запасні частини , необхідні для проходження технічного огляду, килимки, диски і колеса, деталі кузова. Інтернет-магазин спеціалізується на товарах, призначених для автомобілів марок Audi, Volkswagen, Skoda, Seat.

У магазині регулярно проходять акції та спеціальні пропозиції. На даний момент знижені ціни на протитуманні фари, які можна придбати за ціною шість тисяч рублів, і власники для мобільного телефону вартістю дві тисячі сто рублів. У більшості випадків доставка товарів, придбаних в інтернет-магазині Vag-NW.Ru, проводиться на наступний робочий день.

Географія доставки - адреси в рамках міської межі Санкт-Петербурга, а також населені пункти, які входять в територію, оточену Кільцевій автодорогою. За умови покупки, сума якої перевищує десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, доставка здійснюється безкоштовно. В інших випадках вона обчислюється в кожному випадку індивідуально. Отримати точний розрахунок вартості доставки і калькуляцію кінцевої ціни замовлення можна у менеджерів і консультантів інтернет-магазину.

При необхідності доставити продукцію інтернет-магазину за межі Кільцевої автодороги цей аспект слід заздалегідь обговорити з керівництвом інтернет-магазину. У Санкт-Петербурзі діє пункт самостійного отримання інтернет-замовлень магазину Vag-NW.Ru. Послуга самовивозу надається на безкоштовній основі. Пункт самовивозу знаходиться в центрі міста на Ліговському проспекті. Найближчі станції метро «Лиговский проспект» і «Площа повстання» розташовані в декількох хвилинах їзди від складу.

Перш ніж вирушити в пункт самовивозу, про свій візит слід повідомити менеджерам торгової точки. Пункт самовивозу інтернет-магазину Vag-NW.Ru на Ліговському проспекті працює з десятої години ранку до восьмої години вечора. Існує кілька способів оплати замовлень, сформованих на сайті компанії:

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються