Автомобільні акумулятори: грамотна зарядка і обслуговування!

Для зарядки акумулятора слід використовувати випрямлячі постійного струму. Розрізняють два види:

  • автоматичні;
  • Ручне регулювання.

Перед тим, як переходити до зарядки, необхідно відкрити газові канали, тобто зняти з банок кришки, далі варто вивернути пробки. Необхідно особливу увагу приділити току, часу і напрузі. Показник напруги не повинен перевищувати значення 14.4 В. Якщо акумулятор автомобільний розрядився приблизно на чверть, в такому випадку необхідно особливу увагу, оскільки при включенні може різко піднятися рівень струму початкового розряду. Фахівці рекомендує попередньо відрегулювати його номінал, щоб він був не вище однієї десятої ємності акумулятора.

Наприклад, для батареї, чия маркування 55Ач, максимальний струм складе 5.5 А. В момент зарядки буде зростати напруга, відповідно, зменшуватися буде струм. Якщо протягом останніх двох-трьох годин не зменшується струм, це означає, що акумулятор заряджений. Не варто забувати, що не можна великим струмом вести заряд більше 25 годин, оскільки від перегріву електроліт може википіти, пластини в такому випадку можуть замкнути один одного. Як правило, середній проміжок часу заряду складе 15 годин. Бувають ситуації, коли необхідно невеликим струмом вирівнювати щільність. Таким чином, якщо значення щільності електроліту в різних банках становить 1.23 і 1.25, слід встановити струм зарядки близько 2А. Час такої зарядки може тривати до 48 годин. Такий тривалий проміжок зарядки рекомендується після повного розрядження акумулятора, яка сталася за численні спроби завести двигун. Варто пам'ятати, що почати зарядку необхідно відразу, щоб встигнути це зробити до початку сульфатізаціі пластин.

У ситуаціях зарядки акумулятора, які виключають доливання води, необхідно використовувати пристрої, які відрізняються автоматичною підтримкою напруги. Якщо Ви хочете збільшити термін служби батареї, необхідно виконувати такі умови. Акумулятори для автомобілів зазвичай містять інструкції, в яких вказані всі вимоги по даному питанню.

На даний момент купити акумулятор в інтернет-магазині не складає проблеми, просто відвідайте сайт http://500amper.ru/ , де представлений широкий асортимент відповідних товарів. Ознайомтеся з характеристиками і виберіть той, який підійде Вам за всіма критеріями. Подбайте про свій автомобіль заздалегідь, щоб він завжди був у формі!

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються