Швидке вирішення фінансових проблем

Автомобіль є досить ліквідним активом, який можна швидко продати, закласти, обміняти. У разі, коли вам терміново потрібні гроші ви можете відправиться в автоломбард. Але у всіх подібних ломбардах абсолютно різні умови видачі грошей.

Вибрати компанію, яка прийме ваш авто під заставу http: //xn--1-8sbadeo0ciqbzr.xn--p1ai на вигідних умовах не так то й просто. Оскільки в цій сфері маса підводних каменів. По-перше, в яку суму оцінять ваш автомобіль, звичайно все ми хочемо отримати максимум, але це не завжди виходить. Другий найбільш важливе питання, як віддавати гроші? Адже в кожному автоломбарді свої відсотки.

У будь-якому випадку треба уважно читати договір, оскільки підсумкові відсотки можуть виявитися м'яко кажучи не тими, про які вам говорить менеджер. Необхідно приділяти особливу увагу на умови зберігання вашого автомобіля. поки ви не віддасте необхідну суму грошей. Бажано цей момент теж прописати в договорі позики під заставу автомобіля.

Сьогодні автоломбарди приймають не тільки легкові автомобілі або вантажівки, але і спецтехніку, мотоцикли і навіть катери з яхтами. Вибір величезний, особливо в великих містах. Тут в умовах конкуренції можна знайти найбільш вигідний варіант. Звичайно, отримувати гроші під заставу автомобіля не кращий варіант. Але іноді в житті складаються складні ситуації, коли саме такий спосіб отримання великої суми грошей є найбільш прийнятним. Найвигідніші умови застави можна отримати, коли грошові кошти потрібні на короткий термін. Власне, за невеликий проміжок часу і відсотки будуть мінімальними.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються