Nissan

Новий Ніссан Кашкай 2019 старт продажів в Росії, ціна і комплектації

Черговий рестайлінг Ніссан Кашкай дістався і до Росії. Хоча збірку новинки налагодили ще в лютому, офіційний старт продажів оновленого Nissan Qashqai намічений на найближчі дні, тобто початок квітня 2019 року.
Читати далі →

Ніссан Кикс в Росії може виявитися головним конкурентом Hyundai Creta

Новий бюджетний кросовер Nissan Kicks продовжує свою переможну ходу з глобальних ринків. З'явившись на Олімпіаді в Ріо де Жанейро в 2016 році модель завоювала Латинську Америку, Китай та Індію. Машину виробляють в Бразилії, Мексиці та Китаї. А в Індії недавно налагодили виробництво трохи зрадою, збільшеною в розмірах, модифікації.
Читати далі →

Новий Ніссан Террано 2019 фото, ціна, відео, характеристики Nissan Terrano

Новий Ніссан Террано 2019 модельного року може отримати чергову порцію оновлень. Наприклад на індійському ринку, де збирають повний аналог їхного Nissan Terrano рестайлінг вже пройшов. На фото на початку статті саме рестайліноговое "особа" нового бюджетного кросовера.
Читати далі →

Новий Ніссан Патрол 2019 фото, ціна, відео, характеристики Nissan Patrol

Новий Ніссан Патрол 2019 модельного року пережив чергове оновлення. Хоча зараз ходить досить багато чуток про швидку появу 7 покоління легендарного позашляховика. Але офіційних заяв виробника за термінами появи нового покоління Nissan Patrol поки немає. Дещо які концептуальні моделі все ж показують на різних автошоу, проте до серійного випуску ще далеко.
Читати далі →

Новий Ніссан Кашкай 2019 фото, ціна, відео, характеристики Nissan Qashqai

Новий Ніссан Кашкай 2019 року з'явиться в СНД найближчим часом. Хоча в Європі модель вже продається. Ще більш спортивний зовнішній вигляд, оновлений інтер'єр і передові електронні функції рестайлінгового Nissan Qashqai безумовно порадують покупців. Правда не варто чекати глобальних технічних змін конструкції, їх швидше за все не буде.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються