Новий кросовер Mazda CX-3 з дизелем показали в Європі

mazda-cx-3-2015

Компактний кросовер Mazda CX-3 вже презентували публіці в США. Там покупцям буде доступна бензинова версія з силовим агрегатом Skyactiv-G робочим об'ємом 2 літри (150 к.с.). На європейське автошоу в Женеві японці привезли дизельну версію кросовера Мазда. Європейський ринок традиційно віддає перевагу дизельні економічні мотори, коли як в США ситуація зворотна.

Дизель Skyactiv-D робочим об'ємом 1.5 літра здатний видавати всього 105 к.с., однак крутний момент даного двигуна CX-3 становить 270 Нм! При таких показниках витрата палива в середньому складе всього 4 літри солярки на сто кілометрів пробігу. Але це в найпростішій версії з переднім приводом і механічною КПП з шістьма передачами. До речі, Mazda CX-3 буде мати не тільки передній, а й повний привід 4х4, плюс коробку автомат (6-ст. АКПП).

Що стосується конструктиву, то компактний кросовер Мазда створений на платформі компактного хетчбека нового покоління Mazda2. При цьому, хетч Мазда 2 в Японії вже давно продається, як з переднім, так і повним приводом. В якості силових агрегатів використовують турбодизель 1.5 л. і бензиновий мотор того ж об'єму. Плюс все ті ж 6-ступінчасті автоматична і механічна коробки.

Швидше за все Mazda2, як і кросовер CX-3 найближчим часом в СНД офіційно не з'явиться. Причина в падаючому автомобільному ринку. На даний момент, через девальвацію рубля в керівництві японського виробника вирішили відмовитися від поставки моделі Mazda3 в Росію. Оскільки експорт виявився нерентабельним настільки, що ціна імпортованої Мазди 3 виявилася вищою за собівартість виробленої у Владивостоці Мазди 6. Звичайно, якщо японці зважаться на виробництво Mazda CX-3 в Росії, можливо ми отримаємо дуже цікавий автомобіль і по осудною ціною.

Кваліфікований ремонт автомобілів мазда http://cartechnik.ru/remont-mazda.html в Москві за демократичною ціною можливий! Рекомендуємо Техцентр "Картехнік", який має в своєму розпорядженні просунутим діагностичним обладнанням, багаторічним досвідом ремонту та обслуговування різних моделей Mazda. Подробиці на сайті cartechnik.ru

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються