UAZ

Двигун УАЗ Патріот, характеристики, пристрій

Двигун УАЗ Патріот, який встановлювали на модель минулого року, залишився і на рестайлинговом UAZ Patriot. Серйозних змін не відбулося, на вибір покупцям пропонують бензиновий і дизельний варіант мотора. Обидва двигуни марки ЗМЗ. Дизельний двигун ЗМЗ-51432.10 CRS з системою подачі палива Common Rail і турбіною відповідає Євро-4. Новий бензиновий ЗМЗ-409, так само відповідає Євро-4 і готовий перетравлювати паливо АІ-92. Сьогодні докладно розповімо про характеристики обох моторів.
Двигун УАЗ Патріот

Двигун УАЗ Патріот 409, ГРМ, характеристики

Двигун УАЗ Патріот 409 від Заволзького моторного заводу останнім часом довели до екологічного стандарту Євро-4. По суті це інжекторний 406 двигун, який встановлювали на Волги і Газелі. Власне конструкція силових агрегатів вельми схожа, крім того проблеми 406 мотора успадкував і движок ЗМЗ 409. Далі пропонуємо опис і технічні характеристики двигуна UAZ Patriot 409.
Двигун УАЗ Патріот 409, технічні характеристики

Двигун УАЗ Хантер бензин, дизель UAZ Hanter технічні характеристики

Двигун УАЗ Хантер, якого ви бачите на фото в їхній статті, встановлюється від моделі Патріот. Що бензиновий, що дизельний мотори у UAZ Hanter точно такі ж, як і у Patriot. Бензиновий об'ємом 2.7 літра видає 128 к.с., дизель об'ємом 2.3 літра видає трохи менше, всього 114 коней, проте по крутний момент дизель не досяжний. Сьогодні докладно розповімо про пристрій і характеристиках двигунів УАЗ Хантер.
УАЗ Хантер двигун бензин, дизельний двигун UAZ Hanter

Новий УАЗ Патріот в 2016 році стане ще якіснішим

sborka-kuzova-uaz-patriot-2016-foto

Новий УАЗ Патріот 2016 після серії зовнішніх оновлень екстер'єру стає більш якісним. Адже не секрет, що саме якість збірки викликає найбільші нарікання у покупців позашляховика. Чергова модернізація складальної лінії ульяновського автозаводу дозволить збирати міцніші і геометрично точні кузова для УАЗ Патріот 2016.
Читати далі →

Мости УАЗ Патріот пристрій, передній міст UAZ Patriot

perednii-most-uaz-patriot

Мости УАЗ Патріот їх пристрій і обслуговування досить цікава тема в середовищі УАЗоводов. Особливо багатьох хвилює передній міст UAZ Patriot, адже конструктивно передній міст складніше в ремонті і пристрої. Сьогодні розповімо про мостах сучасного Патріота докладніше.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються