Infiniti Q80 Inspiration - новий флагман компанії

Для паризького автосалону преміальний бренд Infiniti приготував новий концепт. Він отримав назву Q80 Inspiration. Від всіх автомобілів, що входять в модельний ряд, він відрізняється не тільки великими розмірами, але і типом кузова.

Якщо судити по концепту, який показаний на автосалоні в Парижі, автомобіль буде являти собою не седан в традиційному виконанні, а щось зовсім нове. Виробник свою новинку облачив в кузов фастбек. Довжина концепту становить 5 052 мм. При цьому його ширина рівна 2 027 мм. А величина колісної бази у концептуального автомобіля складає 3 103 мм. У салоні машини є всього чотири посадкових місця.

Алюміній дизайнери використовували для оформлення салону цього автомобіля. Крім нього були застосовані шкіра і карбон. Як виглядає автомобіль зсередини, поки невідомо. Виробник поки не поширював фотографій салону. Ще одна особливість цього автомобіля - це відсутність серед стандартних кузовних елементів бічних дзеркал заднього виду.

За заявами виробника це було зроблено для того, щоб профіль Q80 Inspiration не був зіпсований. Однак не виключається, що від використання бічних дзеркал відмовилися, щоб підвищити аеродинамічні характеристики автомобіля. Позбавивши свою новинку бічних дзеркал виробник в якості компенсації наділив автомобіль колісними дисками 22 дюйма.

Крім цього концепт отримав скляний дах, при виготовленні якої використовувався легкий матеріал, який володіє високими звукоізоляційні властивості. Ще одне нововведення цього автомобіля - це бічні двері, які відкриваються назустріч один одному.

Адаптивна підвіска - це ще одне, чим може похвалитися концепт Інфініті Q80. Крім цього в своєму оснащенні він має гібридну установку. Крім концепту в рамках автошоу в Парижі представлені і нові технологи автономного управління, тобто автопілота для звичайних машин.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються