UAZ

Комплектації УАЗ Патріот ціни і додаткові опції UAZ Patriot

uaz-patriot-cena-i-komplektacii

Комплектації УАЗ Патріот ціни і додаткові опції UAZ Patriot сьогодні хвилюють багатьох любителів бездоріжжя. Через різке зростання курсу валют іноземні позашляхові автомобілі різко зросли в ціні, а ось вітчизняна шина в цьому плані поки що залишається досить доступною за вартістю. Проблеми в економіці поставили їхних громадян в такі умови, що для більшості альтернатив Патріоту немає. Навіть незважаючи на масу проблем з якістю збірки і складністю експлуатації автомобіля.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот відео бездоріжжі, off road UAZ Patriot 4х4

off-road-uaz-patriot-2015-video

Покатушки по бездоріжжю для нового УАЗ Патріот рідна стихія. Відео UAZ Patriot 4х4 на бездоріжжі знайти не складно. Ми постаралися зібрати найцікавіші драйви, що називається off road. Власне їхн позашляховик в деяких випадках є не просто унікальним "пройдисвітом", але і набагато краще справляється зі свій завданням, ніж більш дорогі іноземні конкуренти.
Читати далі →

УАЗ Патріот салон фото, місткість, розмір багажника UAZ Patriot

UAZ-Patriot-2015-salon

Новий УАЗ Патріот салон, фотографії якого ви знайдете в їхній статті, отримав не тільки іншу забарвлення або обшивку крісел. З новим інтер'єром UAZ Patriot пов'язані серйозніші зміни. Поліпшилася місткість, особливо для задніх пасажирів. Адже задній диван зрушили в багажник забезпечивши пасажирам більше простору для ніг.
Читати далі →

Тест драйв нового УАЗа Патріота 2015 року

test-drive-video-uaz-patriot-2015

Тест драйви нового УАЗа Патріота 2015 року бадьоро з'являються на відеохостингу в мережі. Сьогодні кожен бажаючий озброївшись смартфоном може зняти свій тест оновленого UAZ Patriot. А тим часом у ульяновського автомобільного заводу є власний канал на Ютуб, де можна знайти масу цікавих відео присвячених позашляховику.
Читати далі →

Новий УАЗ Патріот 2016 модельного року шпигунські фото UAZ Patriot 2016

new-uaz-patriot-2016-shpionskie-foto

Шпигунські фото УАЗ Патріот 2016 модельного року мабуть найпопулярніший запит серед любителів вітчизняного позашляховика. Власне дизайн нового УАЗ-3170 поки тримається в секреті, а офіційна презентація намічена на серпень 2016 року у полях Московського міжнародного автосалону. Але запуск у виробництво намічений вже на літо нинішнього року, тому шпигунські фото UAZ Patriot 2016 з'являться вже в процесі налагодження складального конвеєра. А поки можете насолоджуватися роботою дизайнерів, які запропонували свій варіант екстер'єру нового покоління Патріота (на фото на початку статті).
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються