Оренда автомобіля від AMEGACAR

Багато співгромадяни вже встигли відчути зручність оренди автомобіля подорожуючи по європейським країнам. Там цей бізнес налагоджений за довгі роки практично до досконалості. Власне все для клієнта. Сьогодні ми хочемо розповісти про якісну і комфортною оренді автомобіля у нас в країні.

Компанія «Амега АВТО» пропонує послуги світового рівня по оренді автомобіля без водія або з таким. Автопарк компанії є машини різних класів. Від найдешевших, до люксових. При цьому практично всі машини нові і в ідеальному технічному стані, за цим ведеться суворий контроль. Що б автомобіль вас не підвів в дорозі.

Відповідно вартість послуг варіюється від класу автомобіля, довгостроковості оренди. Чим довше ви користуєтеся автомобілем, тим дешевше обходиться оренда. Підібрати автомобіль можна через сайт компанії. Там ви можете обрати вашу Тойоту Камрі, ось таку бмв або позашляховик Прадо. Одержати більш детальну інформацію про наявність того чи іншого автомобіля, умовах оренди ви завжди можете за безкоштовним телефоном компанії.

Як і в будь-який прокатної компанії у «Амега АВТО» є деякі обмеження на надання автомобіля. Для росіян необхідний вік від 23 років, стаж водіння більше 2 років, наявність паспорта і посвідчення водія, ось мабуть і все. Для іноземців необхідні водійські права міжнародного зразка, реєстрація в Росії, ну і звичайно паспорт.

Можлива співпраця і з юридичними особами. Це виправдано, коли в оренду беруть престижні марки автомобілів, для зустрічі бізнес делегацій або перевезення керівників компаній. Всі умови оренди автомобілів можна дізнатися на офіційному сайті компанії, який розташований за адресою - amegacar.ru

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються