Seat

Новий електрокар Seat el-Born (фото) скоро з'явиться на дорогах Європи

Все більше виробників намагаються потрапити в модний тренд по випуску електрокарів. За справу навіть взялися іспанці з компанії СЕАТ. Загальновідомо, що Seat входить до складу німецького автоконцерну Volkswagen, тому і технології будуть загальними.
Читати далі →

Хетчбек з великим дорожнім просвітом Seat Leon Cross Sport (фото) представили офіційно

Серед інших виробників на Франкфуртському автосалоні свої новинки представила і компанія Seat. Тільки в керівництві компанії порахували недоцільним вести багато автомобілів, тому надійшли просто - в один автомобіль вони впихнули всі свої технології. В результаті вийшла новинка в кузові хетчбек, що володіє підвищеним кліренсом - Seat Leon Cross Sport на фото.
Читати далі →

Спорткар з Іспанії Seat GT, перші фото

Seat_GT

Про те, щоб створити власний спорткар в компанії Seat замислювалися давно. Є висока ймовірність, що саме паризьке мотор-шоу стане майданчиком для демонстрації першого в історії марки спорткара. Підстави говорити про це дають фотографії якогось концепту, які деякий час назад з'явилися в мережі. Саме ці фото представники іспанського концерну відправили в патентне бюро.
Спорткар з Іспанії Seat GT

Найпотужніший Seat тепер називається Leon Cupra 280, фото

Навесні 2014 року очікується старт продажів "заряджених" іспанських автомобілів Seat Leon Cupra і Leon Cupra 280. Гарячі 3-ох і 5-ти дверні хетч порадують своїх покупців силовими агрегатами потужністю 265 і 280 коней. Два двигуна мають однаковий робочий об'єм два літри. Мотори TSI запозичені у Фольксвагена і трохи модифіковані під моделі Seat. Власне і сама платформа автомобіля Leon належить тому ж концерну VW. Однак імпанци постаралися максимально індивідуалізувати автомобіль як зовні, так і в салоні, в чому ви можете переконається подивившись на фото Seat Leon Cupra 2014.
Найпотужніший Seat тепер називається Leon Cupra, фото

Трьохдверний хетч SEAT Leon SC 2013

Іспанська компанія SEAT, яка нещодавно вийшла на український ринок. Продовжує радувати все більш новими автомобілями. Женевський автосалон не став винятком. Іспанці привезли на виставку нову модель Leon SC. Як стверджують виробники, автомобіль самостійна модель і не є модифікацією Леона з 5-ю дверима.
Трьохдверний хетч SEAT Leon SC 2013 ...

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються