10 дешевих рішень постійних проблем в автомобілях

Як зупинити розморожування вікон?

Машини призначені для роботи, для людей і задоволення, як багато хто з їхніх потреб. Звичайно, у кожному з них є деякі компроміси, іноді виробники навмисно пропускають деякі деталі, щоб знизити ціну. Це місця, де розумні рішення, які роблять наше життя автомобіля більш легким і приємним. На щастя, немає необхідності придумувати гарячу воду, але довіряти досвіду тих, перед нами. Ми представляємо 10 дешевші рішення для популярних питань у житті кожного власника автомобіля.

Віддалена головка

Як не дивно це може звучати, коли обсяг дистанційного керування вашого автомобіля не є достатньо великим, ви завжди можете збільшити, натиснувши на пульт до голови. Таким чином, ви стаєте живим ретранслятор, який допомагає радіохвилі, щоб досягти більш легко до машини. Ідеально підходить для ситуацій, коли ви не впевнені, що ви закрили машину і не йдуть вниз до стоянки. Тераса, дистанційне дотик до голови і натиснути на кнопку, це так просто.

Парк схід

Одна з найбільш дратівливих речей, щоб знайти свій автомобіль вранці з крижаними склом, коли ви спізнюєтеся на роботу. Ви можете заощадити тяжку тренування миршавий з пластмасовим скребком, якщо ви просто дотримуватися і залишити свій автомобіль перед сходом. Так, але тільки якщо ви йдете на роботу після сходу сонця, ви можете йти спокійно в машину і просто запустити двірники. Якщо НД не цілком в змозі впоратися з льодом, то, звичайно, очищення скла буде легше.

Коробка передач для каші

Деякі автомобілі зроблені, як ніби для використання людьми, які ніколи не споживають їжу або напої всередині. Це означає, що інтер'єр не відповідні ніші, в яких людина навіть залишити пакет пластин. Тому, де-то здорово мати пластикову коробку вівсянки. Гарна новина полягає в тому, що ці коробки запечатані так, що відходи будуть залишатися там, де вони належать — в полі.

WD40 для видалення подряпин на фарбі

WD40 є найвідомішою мастила в автомобільному світі. Продукт використовується для чого-небудь від розробки запору болтів, щоб спростити установку гумових сумішей. Виявляється, що WD40 має ще одне застосування — видалення плям і дефектів у фарбі. Якщо десь фарба забруднена щось розпилювали розділ з WD40 і витерти серветкою. Крім того, WD40 допомагає регенерації гумових деталей. Перед використанням його змели, однак, розпорошити невелику частину компонента і подивитися, якщо немає ніяких негативних наслідків після декількох днів, після чого обробити всю поверхню.

анти степлер

Кожен з нас хоча б раз задавався питанням, як додати ключ до їх відносин з ключами, не порушуючи його нігті. Книжкові магазини пропонують рішення — інструмент для видалення скоби документів. Якщо у вас є один в бардачку, ви можете легко використовувати його, щоб розчинити спіраль, яка тримає ключі, зберігаючи при цьому цілісність ваших нігтів. Цей інструмент має дві пари гострих «Щелепи» і надзвичайно простий у використанні.

Наклейки на вікна

Поїздки за кордон гарні, але після них залишаються купа лобового скла наклейки віньєтка. Додавання до цієї стандартної технічної інспекції відповідальності та інший кінець року скла готовий до серйозної чистки. Часто цей типу пляма навмисно зроблено важко видалити, тому у вас є серйозні винахідливості для вирішення хлопця з завданням простіше. На щастя, є спосіб. Покладіть газету, змоченою в гарячій воді на наклейці, а на зовнішній стороні скла. Тепло буде тепло клейкою наклейки достатньо, щоб полегшити його видалення. Інша частина клею може очистити його за допомогою леза бритви.

саден двері

При ввезенні автомобіля в вузький гараж, завжди є небезпека відкрити двері, щоб потрапити в стіну, яка може пошкодити фарбу на краї. Якщо ви люди, які сходять з розуму по таких дрібницях втіху вам апаратну дистанції. Вам потрібно тільки трохи двостороння стрічка і ізоляція для труб. Він зроблений зі спеціального м'якого та гнучкого матеріалу, який можна розрізати навпіл уздовж і наклеїти на стіну. Тому скрізь, де ви зупинитеся в гаражі, відкривши двері, він буде вражати м'яку ізоляцію, не штукатурку. Рішення підходить для підземної стоянки в офісі, де більш серйозні зміни не допускається.

Тенісний м'яч звисає зі стелі

Елегантне і розумне рішення для підтримки здорового відстані між стіною гаража і бампером автомобіля тенісного м'яча висить на мотузці зі стелі. Для цього ви можете залишити свій автомобіль у відмінній позиції по відношенню до стіни, а потім повісити м'яч на таку висоту, що він стосується скла. Так, наступного разу, коли ви паркуватися, коли м'яч стосується скла, то ви будете знати, що відстань до стіни є оптимальним.

Дешевий організатор стовбура

Організатори стійки коштують досить дорого, і більшість з них занадто великі для потреб середнього користувача. Якщо ви купуєте один замість того, щоб організувати речі в багажнику, ви зможете знайти собі щось, що займає велику його частину, яку ніхто не хоче. Рішення просте — купити органайзер для взуття. Проданий в супермаркетах коштують копійки і мають багато кишень, які можуть бути розміщені і більш важких елементів. Коли порожній може згорнутися і крен, що дозволяє економити простір.

Спітнілі скла і більше тяги

Котячі туалети. Як не дивно це може здатися, що це рішення двох вищевказаних проблем. Вам потрібен великий носок, щоб заповнити з частинками посліду і залишити його десь в салоні автомобіля протягом деякого часу. Матеріал таким чином, що вона поглинає вологу, яка є збудником запотівання скла. З іншого боку, сміття може бути дуже корисно, коли взимку ви не можете відправитися через обмерзлі дороги. Просто вільний носок і вилити кристали передню шину, таким чином, вони отримують більше зчеплення.

Ідеї, які не зовсім практично

Тим не менш, є «геніальні» рішення не працюють. Багато радили спробувати відполірувати фари з зубною пастою. Це має певну логіку, так як паста абразивний, але він працював би тільки пластикові фари, а іноді ефект є занадто коротким. Згодом фари ризики виглядають гірше, ніж спочатку.

Досить ексцентрична ідея використовувати старі черевики для підсклянника. По-перше, не дуже гігієнічно, і хто хотів би поїхати до своєї старої завантаженні? Крім того, це не буде один з самих стабільних підсклянника, які ми бачили.

Перейти небезпечні зробити, це встановити еластичну мережу на стелі автомобіля, де для зберігання речей. Уявіть, що станеться при гальмуванні або попадання допомоги в дорозі. Хто хоче деякий вага пролонгувати його голову.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *