Оренда авто в Дубаї: особливості процедури

Будь-якого, хто збирається відпочити в азіатських країнах, цікавить оренда авто в Дубаї з точки зору некорінного жителя. Насправді особливих складнощів з тим, щоб взяти шину на прокат в цих країнах не виникне. Потрібно тільки підготувати пакет документів і мати достатню суму грошей на банківському рахунку.

Які документи потрібні тому, хто збирається орендувати авто?

Щоб відвідати прокат авто в Дубаї і отримати автомобіль, необхідно надати:

  • МВУ з національним водійським посвідченням;
  • закордонний паспорт;
  • міжнародну кредитну карту.

Також обов'язковою умовою є вік. Тільки особам старше 21 року дозволена оренда авто в ОАЕ https://rent.al-jc.com/ та інших іноземних країнах. Що стосується міжнародного водійського посвідчення, то його краще отримати заздалегідь у себе вдома. Коштує воно не так дорого, але звільнить вас від відповідальності за ДТП. Деякі компанії можуть надати автомобіль зі звичайними правами, але збиток в разі аварії ви будете оплачувати в подвійному розмірі.

Міжнародна кредитна карта повинна бути рівня Classic і вище. Вона обов'язково повинна бути оформлена на ім'я водія, а не на кого-небудь ще. В іншому випадку у вас її компанії не приймуть. Валюта карти значення не має. Вона автоматично буде конвертуватися у валюту країни за курсом банку, до якого належить платіжна карта. Обов'язково повідомите свій банк, що збираєтеся їхати в іншу країну і будете здійснювати покупки. Інакше вони можуть заблокувати карту за вчинення підозрілих операцій.

Труднощі під час оренди автомобіля

Не всі люди беруть з собою МВУ і кредитні карти. Воно і зрозуміло, ризик втратити їх дуже високий, а відновити або заблокувати їх з іншої країни вкрай складно. Якщо ви бронювали автомобіль заздалегідь, то тут нічого не зробиш, тому що без цих документів отримати його не можна. Що ж стосується випадків, коли машину ви вирішуєте взяти на місці, то можна спробувати звернутися в місцеві контори, спробувавши домовитися про те, щоб взяти машину без надання цих документів.

Зрозуміло, вартість оренди без МВУ і кредитної картки буде в кілька разів вище, ніж при наданні цих документів. Ще одним мінусом такої процедури є необхідність залишити в заставу документ, що підтверджує вашу особистість і долари. Перший віддадуть відразу, а ось гроші доведеться вибивати з такою конторки дуже довго. Пов'язано це з тим, що статистика по штрафам обнуляється через 10-14 днів.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються