Хетчбек з великим дорожнім просвітом Seat Leon Cross Sport (фото) представили офіційно

Серед інших виробників на Франкфуртському автосалоні свої новинки представила і компанія Seat. Тільки в керівництві компанії порахували недоцільним вести багато автомобілів, тому надійшли просто - в один автомобіль вони впихнули всі свої технології. В результаті вийшла новинка в кузові хетчбек, що володіє підвищеним кліренсом - Seat Leon Cross Sport на фото.

При цьому Seat Leon Cross Sport має чудові характеристики і на трасі може зробити інший спорткар. Новинка іспанського виробника отримала назву Leon Cross Sport. І хоча сам виробник заявляє про те, що при створенні цього автомобіля інженерами компанії в новинці були використані нові технології власної розробки, проте, нічого інноваційного в цьому автомобілі немає.

По суті, показана на автосалоні шина - це Leon Cupra, який фахівцями компанії був трохи доопрацьований. Результатом їхніх праць стала позашляхова модифікація. Якщо заглянути під капот новинки, то там можна виявити турбований силовий агрегат робочим об'ємом 2 літри. Працюючи в піковому режимі, він видає потужність 300 «конячок». Що стосується крутного моменту, то його кількість дорівнює 380 Нм. У зв'язці з цим двигуном працює 6 ступінчаста роботизована коробка DSG. Для того щоб автомобіль відрізнявся хорошими якостями в плані прохідності, крім збільшеного кліренсу, виробник оснастив його системою повного приводу. Потужний мотор і повноприводна трансмісія забезпечує розгін до «сотні» за 4,7 секунди.

У списку оснащення для даної моделі Seat Leon Cross Sport присутні такі опції, як круїз-контроль і система, що забезпечує утримання автомобіля на своїй смузі. Крім цього в салоні автомобіля виробник встановив систему мультимедіа, яка має можливість синхронізації зі смартфоном.

Для підвищення позашляхових характеристик автомобіля новинка була піднята на 41 мм. Щоб автомобіль мав вигляд позашляхової версії вона отримала відповідний обвіс, виконаний з жорсткого пластика. Додатково до цього новинку укомплектували дисками з розмірністю 19 дюймів. Передня частина кузова була прикрашена світлодіодним оптикою і оригінальними бамперами. Крім цього виробник оснастив Seat Leon Cross Sport чотирма вихлопними трубами для додання машині спортивного вигляду.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються