Оренда автомобілів в Москві і Санкт-Петербурзі

У західних країнах послуги з оренди автомобіля це досить успішний і стабільний бізнес. Це і зрозуміло, оскільки там це розвивалося досить давно. Що б взяти автомобіль в оренду не потрібно багато документів, довідок і грошей. При тому в деяких країнах орендних автомобілів настільки можна, що для них поліція видають спеціальні номерні знаки.

Наприклад, багато росіян були на Кіпрі і знають як просто там взяти автомобіль в оренду і самостійно подорожувати по країні. Не потрібно багато часу на оформлення документів, досить мати права міжнародного зразка. При тому всі автомобілі, які там здаються в оренду мають яскраво червоні номерні знаки. У будь-якому транспортному потоці видно, наскільки багато орендних авто переміщається по дорогах.

У СНД поки не все так просто, проте деякі компанії прагнуть до світових стандартів обслуговування клієнтів, які бажають взяти автомобіль в оренду. Одна з таких передових компаній, це «iCar». Компанія має представництва як в Москві, так і в Санкт-Петербурзі. Всі автомобілі, які надаються клієнтам в прокат у відмінному технічному стані, тобто ваш орендний автомобіль не підведе вас в найпотрібніший момент. Працює технічна підтримка 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Умови надання автомобіля в прокат одні з найвигідніших на ринку. Машини не обклеєні рекламою або якимись небудь логотипами. Можливе надання водія. Ваш стаж водіння повинен бути більше 1 року. Мабуть це єдине обмеження. До речі, всі автомобілі застраховані, тому в разі ДТП у вас не з'явиться додаткова "головний біль". Детальніше про умови оренди автомобілів в компанії «iCar» можна дізнатися на офіційному сайті ikar-prokat.ru пройшовши за посиланням . Там можна залишити заявку і вам зателефонують співробітники компанії.

Ну і найцікавіше, це вартість послуг. Тут пропонується маса варіантів на будь-який гаманець. Автопарк компанії складається з різних автомобілів економ, бізнес і преміум-класу. Є можливість вибрати під свої потреби саме той автомобіль, який підходить і нічого зайвого не переплачувати.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються