Встигнути купити Jeep до нового року, потім буде тільки дорожче!

jeep-cherokee

Ні для кого не секрет, що з нового 2015 року багато автовиробників істотно збільшать ціни на автомобілі. Особливо це стосується моделей, які не збирають в Росії. Причина у всіх на слуху, це різке падіння рубля по відношенню до долара. Тому, якщо ви хотіли придбати такий автомобіль, як Jeep, то терміново звертайтеся до дилера.

Після нового року ціни зростуть, по деяких моделях настільки істотно, що позашляховий автомобіль може просто перестати бути для вас доступним. Так що, якщо сьогодні у вас є можливість вкласти свої гроші в Jeep, робіть це сміливо. У зв'язку з триваючим падінням цін на нафту перспектив у рубля все одно немає.

Поки на складах у дилерів залишаються старі запаси шин, які були закуплені у виробника за старим курсом, потрібно брати! До речі, статистика продажів за листопад показала істотне зростання продажів іномарок в цілому, оскільки багато хто розуміє, що якщо не купити зараз, то потім ці машини будуть просто не доступні.

На даний момент у офіційного дилера компанії «АВАЛЮКС» можна купити моделі позашляховиків Jeep ще за старими цінами. Ви отримуєте якісне сервісне обслуговування, як на час гарантії, так і в пост гарантійний період. Надійні і престижні позашляховики відрізняються легендарним якістю і технічною досконалістю. Стильна зовнішність дозволить виділиться в сірому потоці машин, а система повного приводу дозволить легко подолати будь-які дорожні перешкоди. Детальніше про вигідні пропозиції на моделі Jeep, на офіційному сайті компанії «АВАЛЮКС» jeep-avalux.ru

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються