Штатна магнітола з навігацією

Колись магнітола в автомобілі виконувала одну єдину функцію, і вона була основною - програвання улюбленої музики володаря авто, створення приємною, веселою атмосфери в салоні автомобіля. З плином часу і розвитком прогресу функції подібних пристроїв все більш ускладнювалися. З'явилася можливість зарядити телефон, використовувати як Bluetooth і USB-порт. Надалі з їх допомогою стало можливим управляти певними функціями автомобіля: підключення до основних систем шини, управління клімат контролем і т. Д. У сучасному світі подібні штатні магнітоли стали незамінним помічником в навігації автомобіля і стали випускатися в комплекті з машиною.

Штатна магнітола - існуючі проблеми

Виробники машин стали комплектувати авто штатними магнітолами (ще їх називають головним пристроєм), але при цьому вони мали поруч відчутних недоліків, наприклад, відсутність навігації, відсутність доступу до мережі інтернет, що робить життя володаря чудового дорого авто менш комфортним. Наявність такої магнітоли в салоні в рази піднімає ціну на авто, т. Е. Віддаючи солідну суму грошей за товар, покупець хоче отримати не тільки якість, але і комфорт. Тут слід усвідомлювати, що компанія, що спеціалізується на виробництві автомобілів, не зможе врахувати всі нюанси і тонкощі у виробництві подібної техніки. Не може компанія, яка виготовляє якісні телевізори, зробити хороший велосипед!

Штатна магнітола з навігацією або що краще вибрати?

Як уже згадувалося вище, покупець хоче отримати не тільки якість, але і комфорт при виборі товару. То яку техніку краще вибирати, давайте розглянемо існуючі варіанти операційних систем, на основі яких, працюють магнітоли:

  1. Windows CE - операційка, на якій є все необхідне, що хотів би отримати користувач. Мінусом може стати, наприклад, при бажанні встановити будь-яке додаткове додаток, потрібно буде зробити, кілька зайвих рухів тіла (скачати його на комп'ютері, скинути на флешку, потім встановити на магнітолу). Погодьтеся - це незручно;
  2. Android + Windows CE - змішаний варіант. На пристрій встановлюється система Windows CE з найбільш потрібними програмами і до нього підключається невелика коробочка з встановленою системою Android;
  3. Найпоширенішим рішенням, за яким майбутнє, стане головний пристрій на системі Андроїд. Подібний апарат має низку переваг, які не зможуть залишити байдужим жодного свого володаря.

Переваги головного пристрою на системі Андроїд

Отже, ви вирішили купити автомагнітолу Android і це стане хорошим рішенням, тому що разом з покупкою, споживач отримує такі можливості:

  • Не потребує підзарядки і здатна взаємодіяти з авто;
  • Наявність Play Market, що дозволяє встановити будь-яку програму на пристрій, не виходячи зі своєї машини. Будь-то гра чи корисне автомобільне додаток, або програма якась;
  • Доступ до мережі інтернет;
  • Штатна магнітола з навігацією може відстежити місце перебування і прорахувати можливі варіанти найкоротшого шляху. Відмінний помічник, особливо в тих ситуаціях, коли людина знаходиться в незнайомій місцевості або в мегаполісі. Такий пристрій дозволить максимально швидко дістатися до пункту призначення, тому як, воно при побудові траєкторії враховує пробки на дорогах і завжди оновлюється. Допоможе уникнути зустрічі з постом ДАІ, тому, як і такою інформацією володіє система навігації;
  • Цінова політика. Магнітола на системі Андроїд дешевше своїх штатних заводських побратимів і потужніше з в рази;
  • Широкий функціонал. Все тому що такі пристрої виготовляються компаніями, що спеціалізуються на виробництві подібних пристроїв, вони розвиваються в даному напрямку. Функціональність магнітол на такій системі гнучкіше, ніж пристрої, що базуються на Windows.

Сама назва - штатна магнітола з навігацією говорить про те, що до вибору такого приладу в автомобіль, варто поставитися серйозно, нехай навіть з метою економії коштів. Зрозумівши перераховані вище пункти, плюси стають очевидними і усвідомлення того, що такий пристрій стало невід'ємною частиною машини. Сьогодні виробники пропонують, моделі навіть під конкретну марку автомобіля з урахуванням всіх побажань клієнта. Об'єднуючи в собі як ціну, так і якість. Сучасні головні пристрої, можуть дозволити водієві транспортного засобу бути мобільним всюди і завжди. Магнітола дає можливість користуватися голосовим функцією. Наприклад, подзвонити такому-то людині, звільняючи руки при водінні.

Кожен сьогодні, може дозволити собі відчути себе, як герой з кінофільму - робити кілька справ одночасно, при цьому не відриватися від водіння.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються