Які диски найкраще підходять для експлуатації на УАЗ "Патріот"

Колісні диски вносять вагомий внесок в забезпечення безпеки автомобіля на дорозі. Коли мова йде про УАЗ "Патріот", це твердження набуває особливої ​​актуальності. Практика показує, що при нинішньому асортименті продукції підібрати для цієї шини довговічні диски не складає труднощів. Серед кращих конкурентних пропозицій - сталеві моделі OWR.

Переваги дисків OWR для "Патріот"

У заводській комплектації "Патріот" отримує диски 16-го радіусу. В ході експлуатації транспортного засобу розмірний ряд виробів міняти не рекомендується. В індивідуальному порядку під власний автомобіль слід підбирати такі параметри продукції, як:

  • величина вильоту;
  • рассверловкі;
  • розмір центрального отвору.

Вибір на користь дисків OWR може бути обумовлений наявністю у них спеціального захисного покриття. Його наносять в виробничих умовах, щоб надати виробам стійкість до підвищеної вологості, дії агресивних хімічних речовин.

Сталеві диски на Патріот в плані естетики вже практично нічим не поступаються своїм аналогам. Лінійка виробів від бренду OWR включає не тільки стандартні чорні моделі в глянсовому і матовому виконанні, але і білі модифікації. Вартість цих двох різновидів дисків знаходиться на одному рівні, що дозволяє надавати оригінальність екстер'єру позашляховика без відчутних витрат.

Правила успішної експлуатації сталевих моделей OWR

Позашляховики "Патріот" - транспортні засоби, експлуатація яких в більшості випадків носить надзвичайно активний характер. Про прохідності даних машин ходять справжні легенди. Далеко не останню роль в забезпеченні цієї якості грають їхні диски. Штамповані вироби дозволяють водію не переживати за якість доріг, оскільки на будь-яких покриттях колісні пари демонструють надійність і стабільність. Навіть при серйозних механічних пошкодженнях сталеві диски не лопаються, а просто гнуться. В умовах автосервісу їх геометрія легко відновлюється без шкоди для технічних показників продукції.

Догляд за сталевими дисками OWR нескладний. За рахунок наявності захисного покриття вироби досить періодично мити із застосуванням спеціалізованих автомобільних засобів. Середній термін експлуатації виробів становить три-чотири сезони. З огляду на прийнятну вартість всієї лінійки продукції, показник для неї можна вважати гідним.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються