Компанія сьогодні:

компанія Yokohama
The Yokohama Rubber Company Limited була утворена 13 жовтня 1917 року. Капіталізація - $ 4.029,4 млн. (За даними річної звітності на 31 березня 2005 року). Штаб-квартира знаходиться в місті Токіо, Японія: 36-11, Shimbashi 5-chome, Minato-ku, Tokyo 105-8685, Japan. Головою ради директорів є пан Ясуо Томінага (Yasuo Tominaga). У компанії працює 13.464 співробітника (за даними річної звітності на 31 березня 2005 року). Річний обсяг продажів - $ 3.909 млн. (За даними річної звітності на 31 березня 2005 року). Зростання річного обсягу продажів щодо попереднього року - 4,5%. Чистий прибуток - $ 105,4 млн. (За даними річної звітності на 31 березня 2005 року).

Гамма продукції, що випускається сьогодні компанією Yokohama, досить обширна. Вона включає в себе шини для легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок і автобусів, стрічки для конвеєрів, комплектуючі для авіа- і кораблебудування, шланги та інше.

Незважаючи на глобальні масштаби своєї діяльності, компанія Yokohama піклується про кожного свого клієнта і пропонує обслуговування, що спирається на найвищі стандарти якості.

Yokohama На даний момент компанія Yokohama створює транснаціональну збутову мережу для свого шинного напряму на основі філій: Yokohama Tire Corporation (США), Yokohama Tire Inc. (Канада), Yokohama Tyre Australia Pty. Ltd. (Австралія) і Yokohama Reifen GmbH (Німеччина). Тим часом, Yokohama Tire Corporation в США має локальну виробничу базу, що дозволяє швидко реагувати на зміни попиту в усій Північній Америці. Yokohama також має виробничі потужності та в Азії: Yokohama Tire Philippines Inc. на Філіппінах, Hangzhou Yokohama Tire Co. Ltd. в Китаї і Yokohama Tire Manufacturing Co. Ltd. в Таїланді.

Для задоволення зростаючого попиту на свою продукцію компанія постійно нарощує свої виробничі потужності в першу чергу в США, Тайвані, Таїланді та Китаї. Паралельно постійно розширяться збутова мережу за допомогою вже існуючих зарубіжних філій.

Основний корпоративний принцип компанії Yokohama - створення продукції тільки найвищої якості. Новітнє обладнання, сучасні технології і висококваліфіковані співробітники - все це є частиною системи, націленої на забезпечення кращої якості продукції в світі - якості продукції Yokohama. На підтвердження цього, компанія Yokohama отримала сертифікат відповідності системі управління якістю ISO 9001. Компанія також володіє сертифікатом ISO 14001, що визнає відповідність міжнародним стандартам екологічного менеджменту всіх заводів компанії в Японії.

На сьогоднішній день гумовотехнічні підрозділ компанії Yokohama включає в себе 61 консолідоване представництво, 150 окремих офісів і 66 афілійованих компаній, серед яких 8 компаній з залученими статутним капіталом. Представництва компанії - це 28 регіональних компаній з продажу шин, 9 регіональних компаній з продажу промислових товарів, 10 зарубіжних відділень і 14 організацій на внутрішньому ринку.

Реєстрація російського представництва Yokohama Russia (ТОВ "Йокохама Рус") була проведена навесні 2005 року, а його офіційне відкриття відбулося 1 липня 2005 року.


: Історія компанії:

1917
Жовтень . Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd. (зараз Furukawa Electric Co. Ltd.). і BF Goodrich , США, спільно засновують компанію в місті Йокогама, префектури Канагава.

1919
Побудований завод Hiranuma в районі Хиранума, Йокогама.

1929
Відкрито завод Yokohama в районі Тсурумі, Йокогама.

тисяча дев'ятсот тридцять сім
Шини і продукція промислового призначення почали випускатися під торговою маркою «Yokohama».

1944
Побудований завод Mie.

1950
Завод Mishima був придбаний у компанії Meiji Rubber Manufacturing Co. Ltd.

1951
Завершено будівництво заводу Hiratsuka.

1955
Укладено договір про збут продукції на виняткових правах з американською корпорацією Aeroquip.

1961
Закінчено будівництво будівлі нової штаб-квартири компанії.

1963
Дата заснування КІНТО Hama Chemical Co. Ltd. Корпорація змінила назву, нову назву - The Yokohama Rubber Co. Ltd.

1969
Закінчено будівництво дослідницького центру. У США створена компанія Yokohama Tire Corporation - локальний підрозділ компанії Yokohama.

1 974
На заводі Onomichi почалися пуско-налагоджувальні роботи. Закінчено будівництво першої лінії заводу Ibaraki, запущено виробництво.

1976
Створена компанія Yokohama Tyre Australia Pty. Ltd. - Представництво Yokohama в Австралії.

1983
Дата заснування КІНТО Sports Complex Co. Ltd.

+1984
У Канаді створено філію компанії - Yokohama Tire (Canada) Inc.

1986
Закінчено будівництво багатопрофільного полігону для випробування автомобільних шин - D - PARC (Daigo Proving - Ground and Research Center).

тисяча дев'ятсот вісімдесят-вісім
Створені компанії Yokohama Reifen GmbH (філія в Німеччині) і заводи Tokyo Hamatite Co. Ltd. і GTY Tire Co. Ltd.

1989
Відкрито спеціалізований випробувальний полігон T- MARY, призначений для тестування шин в зимових умовах. У США придбана компанія The Mohawk Rubber Company.

тисяча дев'ятсот дев'яносто-один
На території заводу Hiratsuka закінчено будівництво Центру Досліджень і Розробок RADIC.

1992
Створена компанія-філія SAS Rubber Company.

тисячу дев'ятсот дев'яносто три
Сформульовано стандарти, і розроблений план заходів щодо захисту навколишнього середовища. На тридцятому токійському автосалоні показана система безпеки шин - "Yokohama Advanced Vehicle System". Відповідні даній системі шини відрізняються більшою екологічністю.

1994
Заснована компанія PRGR Co. Ltd.

1996
Акумульовані 100% акцій компанії Yokohama Aeroquip. Вона стає дочірньою компанією концерну Yokohama. Дата заснування КІНТО Arise Co. Ltd. з продажу шин для легкових автомобілів і аксесуарів. Компанія Yokohama Aeroquip перейменована в Yokohama Hydex Company. У Таїланді створена Yokohama Rubber (Thailand) Co. Ltd., компанія з виробництва ущільнювачів для стекол і гідравлічних шлангів. Шинний завод Hiratsuka сертифікований на відповідність системи управління якістю ISO 9001.

1 997
У США, штат Кентуккі, побудований новий завод з виробництва ущільнювачів. На заводі Ibaraki закінчено будівництво виробництва герметизуючих матеріалів. У В'єтнамі створено ряд компаній з виробництва і продажу шин.

1 998
Завод Mashima сертифікований на відповідність системі екологічного менеджменту ISO 14001. Вжито зусилля для отримання сертифікатів іншими заводами до кінця 1999 року. Завод Shinshiro і шинний завод Hiratsuka отримали нагороду TPM Excellence Award (вручається найбільш ефективним виробничим компаніям).

+1999
Завод Mie пройшов сертифікацію на відповідність системі екологічного менеджменту ISO 14001. Вжито зусилля для отримання сертифікатів іншими заводами до липня 1999 року. Лише через рік після початку виробництва, компанія Yokohama Tire Philippines Inc. отримала сертифікат відповідності системі управління якістю ISO 9002. Компанією Yokohama Hydex Company отриманий сертифікат відповідності стандартам якості «Великої трійки» американських автовиробників QS 9000, а також міжнародній системі стандартів ISO 19001. Система стандартів ISO 14001 впроваджена на всіх японських заводах компанії. Засновано освітній фонд при компанії Yokohama Tire Philippines Inc.

2000
Yokohama Rubber (Thailand) Co. Ltd. сертифікована за стандартами QS 9000 і ISO 9002. Функції продажів, дизайну і розробки, що стосуються виробництва шлангів і зчленувань, передані компанії Yokohama Hydex Company. YH AMERICA Inc. сертифікована за стандартом QS 9000. Yokohama Tire Philippines Inc. сертифікована за стандартом ISO 14001.

2001
Укладено стратегічний альянс між The Yokohama Rubber Co. Ltd. і Continental AG. Почалася реалізація програми «Zero Emission», націленої на зменшення кількості індустріального сміття на звалищах. Промисловий майданчик Hiratsuka компанії Yokohama Hydex Company і завод Nagano сертифіковані на відповідність стандарту ISO 14001.

2002
Сформульована довгострокова стратегія розвитку бізнесу "Grand Design". Компанія YH AMERICA Inc. сертифікована за стандартом ISO 14001.

2003
Компанія Yokohama Rubber (Thailand) Co. Ltd. сертифікована за стандартом ISO 14001. 4 заводи в Японії скоротили кількість утилізованих відходів виробництва до 0.

2005
Відкрилося представництво компанії в Росії - ТОВ "Йокохама Рус".


компании: Дослідження і розробки компанії:

Компанія Yokohama постійно здійснює широкий спектр досліджень і розробок. Науково-дослідницька діяльність компанії включає в себе комплекс робіт з вивчення нових видів сировини і розробці оригінальних матеріалів, моделювання продукції, її випробувань і оцінки властивостей. Центр Інтегрованих Розробок і Досліджень (RADIC-R esearch and D devetopment I ntegrated C enter ) Yokohama, розташований на території фабрики Hiratsuka, обладнаний за останнім словом техніки.

Компанія постійно проводить випробування продукції також і на двох своїх полігонах D-PARC і T-Mary, що дозволяють відтворювати будь-які типи дорожнього покриття.

Овальний трек полігону D-PARC (Daigo Proving-Ground and R esearch Center) виділяється серед інших своїм профільним поворотом з нахилом полотна в 41 градус, найбільшим в Японії випробувальним треком-кругом і можливістю моделювати до 20 типів різного дорожнього покриття.

Полігон T-MARY призначений спеціально для випробування зимових шин. Випробування, проведені на цьому полігоні, дозволяють фахівцям компанії щодня покращувати властивості вироблених шин за багатьма параметрами, включаючи керованість в різних режимах руху, гальмівні властивості, стабільність, рівень шуму і т.д.

RADIC - Research and Development Integrated Center

RADIC - Research and Development Integrated Center

Місце знаходження: територія фабрики Hiratsuka в місті Хіратсука префектури Kanagawa.
Займана територія 1300 м2
Загальна площа будівлі: 8000 м2

D-PARC - Daigo Providing-Ground and Research Center

D-PARC - Daigo Providing-Ground and Research Center

Місце знаходження: префектура Ібаракі
Займана територія: 761 845 м2
Протяжність основного треку: 2593 м.
Максимальний кут поперечного нахилу полотна в віражі: в 41 градус
Проведені випробування: Керованість на сухому і вологому покритті, вібронагруженность, їздовий комфорт, гучність, курсова стійкість, зчіпні властивості на різних типах дорожнього покриття, керованість в поворотах, гальмівні властивості, зносостійкість, стійкість до аквапланування.

T-MARY - Takasu Motoring and Researching Yard

T-MARY - Takasu Motoring and Researching Yard

Місце знаходження: містечко Такасу, острів Хакайдо
Займана територія 194 000 м2
Проведені випробування: гальмівні властивості, динамічні характеристики, керованість на снігу, льоду і сніговій каші, керованість на підйомах і спусках.


Заводи компанії:

Фабрика Hiratsuka:

фабрика Hiratsuka

Місце знаходження: знаходиться в місті Хіратсука, в 65 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 999000 м2
Виробництво: шини для літаків, промислові товари, товари для аерокосмічної галузі, спортивні товари.

Завод Hamatite:

завод Hamatite

Місце знаходження: знаходиться в місті Хіратсука, в 65 кілометрах на захід від Токіо.
Виробництво: клеї, герметики.

Завод Mie:

завод Mie

Місце знаходження: знаходиться в 400 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 264000 м2
Виробництво: шини для вантажівок, автобусів, легких вантажівок, легкових автомобілів, важкої техніки.

Завод Mashima:

завод Mashima

Місце знаходження: знаходиться в місті Машіма, в 120 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 112000 м2
Виробництво: шини для легкових автомобілів, легких вантажівок, гоночні шини.


Завод Shinshiro:

завод Shinshiro

Місце знаходження: знаходиться в місті Шіншіро, в 300 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 221000 м2
Виробництво: шини для легкових автомобілів, легких вантажівок.

Завод Ibaraki:

завод Ibaraki

Місце знаходження: знаходиться в 90 кілометрах на північний схід від Токіо.
Займана територія: 152000 м2
Виробництво: витримують високий тиск шланги, герметики.

Завод Onomichi:

завод Onomichi

Місце знаходження: знаходиться в місті Ономічі, в 800 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 193000 м2
Виробництво: позашляхові шини.

Завод Hiratsuka-East:

Завод Hiratsuka-East

Місце знаходження: знаходиться в місті Хіратсука, в 65 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 17000 м2
Виробництво: з'єднання для систем кондиціонування, комплектуючі для обладнання, що використовується в нафтопереробній промисловості.

Завод Nagano:

завод Nagano

Місце знаходження: знаходиться в 420 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 22000 м2
Виробництво: комплектуючі для обладнання, що використовується в нафтопереробній промисловості.

Завод Shinshiro-Minami:

Завод Shinshiro-Minami

Місце знаходження: знаходиться в місті Шіншіро, в 300 кілометрах на захід від Токіо.
Займана територія: 88300 м2
Виробництво: виробляє шини для легкових автомобілів.

ADVAN:

ADVAN Yokohama Це слово походить від слова ADVANCE, який передбачає постійний рух вперед. ADVAN завжди прагне бути на крок попереду інших. ADVAN завжди звернений до майбутнього - він формує його. ADVAN укладає в собі справжній дух і пристрасть Yokohama. ADVAN - лідер. Ім'я, яке знаходиш на шинах найвищого класу. ADVAN Предмет пристрасті компанії Yokohama - це постійний догляд від сьогоднішніх технологій далеко вперед, що тягне за собою в кінцевому підсумку досягнення все кращих і кращих результатів. І ADVAN передає цю пристрасть тим, хто за кермом, і всім, хто навколо. Всі, хто пов'язаний з ADVAN, поділяють прагнення компанії Yokohama і знають, що даний рух - це все. Швидкі. Красиві. Комфортабельні. Справжні. Енергійні. Шини ADVAN для тих, хто веде за собою людей, хто відчуває себе лідером. ADVAN - не для всіх, а для тих, хто знає, що таке справжнє перевагу.

Історія ADVAN починається з 1963 року, коли компанія Yokohama почала поставляти шини для спортивних команд Японії. Почавши спонсорувати гоночний чемпіонат «Japan Racing of Champions» в 1978, Yokohama представила світу бренд ADVAN, який став ім'ям гоночного підрозділу компанії Yokohama. В цьому ж році під маркою ADVAN була запущена у виробництво і представлена ​​ринку нова лінійка радіальних шин для легкових автомобілів - ADVAN NF. З року в рік компанія постійно збільшувала свою присутність в різних гоночних серіях завдяки високій якості і чудовим гоночним характеристикам своїх шин, завоювавши тим самим широку популярність не тільки в професійних колах, а й серед обивателів. При цьому компанія постійно продовжувала вдосконалювати і шини ADVAN для легкових автомобілів, привносячи в звичайне життя ті спортивні технології, які гідно пройшли випробування в жорстоких гоночних умовах. У 1981 році під маркою ADVAN почали випускатися ралійні шини. У 1984 році шини ADVAN завоювали титул в японській серії Формули 3. У 1987 році гонщики на шинах ADVAN виграли світовий чемпіонат в класі кузовних автомобілів WTCC. І щороку кількість перемог ADVAN збільшується. Кульмінацією став прихід ADVAN в легендарну гоночну серію «24 години Ле Ман».

ADVAN Toyota Supra

ADVAN

ADVAN

"Прагнення до досконалості". Цією фразою можна виразити дух ADVAN, який залишається незмінним з 1978 року. Висловлюючи свою суть в традиційних чорно-червоних кольорах, ADVAN залишався і залишається конкурентоспроможною маркою ось уже на протязі більше чверті століття. І піднімаючись на все вищі вершини слави, ADVAN ніколи не припинить кидати виклик собі і оточуючим.Запчасти для иномарок
А вы уже экономите на покупке запчастей? Больше не нужно переплачивать!
avto.proРасшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)

Цікаві статті

 • Фрикційне або шипована гума: що
 • Як вибрати зимові шини по малюнку
 • Установка ГБО 4 покоління на автомобіль
 • Який вибрати повітряний фільтр для
 • Підбір літніх шин: основні правила
 • Як вибрати болти і гайки на колеса?
 • Яка зимова гума краще: шипована

 • Корисне

 • Розшифровка індексу навантаження шин
 • Розшифровка індексу швидкості шин
 • Розшифровка маркування та розміру шин
 • Класифікація шин за типом протектора
 • Таблиця відповідності шин
 • Таблиця відповідності шин та дисків
 • Види пошкоджень і ремонт шини
 • Скільки служать шини?
 • Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
  © 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти