автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Перший електрогрузовік Tesla Semi Truck

Розділ: Новини Переглядів: 35 | 17 листопада 2017
Кінець тижня пройшов в новинних стрічках явно під знаком компанії Ілона Маска і її новинок. Однією з найбільш значущих стала презентація електричної вантажної машини.

Первый электрогрузовик Tesla Semi Truck

Показники новинки вражають. З урахуванням максимального завантаження в 36 тонн, автомобіль здатний подолати на одному заряді цілих 800 кілометрів. Більш того, в Semi Truck присутній автопілот, який зможе тримати курс в межах обраної смуги, а також перебудовуватися в інший ряд і з'їжджати на узбіччя, при необхідності.

Первый электрогрузовик Tesla Semi Truck

Одного заряду, отриманого протягом півгодини, буде досить для подолання 650 кілометрів. Що стосується швидкості, то в повному завантаженні з нуля до 96 км / год, електричний вантажівка розженеться за 20 секунд.
Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)

Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2017 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти