автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Fisker наступає на п'яти Tesla

Розділ: Новини Переглядів: 45 | 15 листопада 2017
Поки мова йде, звичайно, не про розміри інвестицій або обсягах замовлень. Fisker активно працюють в області технологій, і над створенням нового електромобіля, який буде на голову вище Tesla.Весь секрет криється в його майбутньому акумуляторі. На думку представників Fisker, вони за крок від серйозного прориву. Акумулятор, на який зроблена ставка виробника, буде дозволяти електромобілю долати відстань до 800 кілометрів без підзарядки. Але і це ще не все. Час повної зарядки такого твердотільного акумулятора складе всього 60 секунд.

Для порівняння, Tesla не проїде більше 540 кілометрів і для зарядки знадобиться мінімум 30 хвилин. Однак, не варто очікувати швидкого прориву. У масове виробництво подібний акумулятор потрапить не раніше 2023 року.
Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)

Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2017 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти