VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Tesla обійшла за вартістю Ford і General Motors

Розділ: Новини Переглядів: 22 | Вчора, 15:05
Слідом за позитивними показниками звіту продажів за I квартал поточного року, акції компанії Tesla істотно зросли в ціні, і початок квітня продемонструвало неймовірні досягнення.

Tesla обошла по стоимости Ford и General Motors

Компанія видатної людини по імені Ілон Маск, на 3 квітня коштувала понад $ 48 мільярдів, а вже на наступний день, ця сума зросла до рекордних $ 53 мільярдів. І це при тому, що американська легенда Ford коштує $ 45 мільярдів, а General Motors приблизно на $ 5 мільярдів дорожче. Погодьтеся, сам по собі факт дивовижний. А в світлі того, що Tesla досі є збитковою компанією, перед нами яскравий приклад її потенціалу в майбутньому.

У порівнянні з I кварталом минулого року, в нинішньому році було реалізовано на 69% більше авто Tesla. Для розуміння масштабів, це більше 25 тисяч транспортних засобів. Судячи з усього, такий «конкурентом» за вартістю компанії, буде Honda. До якої залишилося зовсім нічого - $ 53,4 мільярда.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)

Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2017 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти