VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Еволюція автопарку Кім Кардашьян

Розділ: Новини Переглядів: 456 | 26 травня 2016
Якщо сьогодні репутація та популярність Кім Кардашьян не викликають ніякого сумніву, то в минулому світської діві довелося неабияк намагатися, щоб знайти популярність. Проте, не дивлячись на те, що найбільше уваги заслуговують фотографії Кім Кардашьян , які вона досі регулярно постить в інстаграме, її автопарк викликає не менше обговорень.

Эволюция автопарка Ким Кардашьян

На даний момент колекція авто Кім Кардашьян та її чоловіка Каньє Уеста налічує десятки машин люкс класу, хоча так було не завжди. На старті своєї популярності зірка реаліті шоу Keeping Up with the Kardashians обмежувалася скромнішими автомобілями, віддаючи перевагу улюбленій марці Mercedes.

Еволюція автопарку зірки демонструє не тільки те, як змінювався рівень її доходів, але і смакові переваги. Після спорткарів Кім воліла розкішні Роллс Ройс , які знову змінювала на улюблені авто від Mercedes. Також варто відзначити, що сама Кім практично не користується послугами водія, тому що її чоловік Каньє Уест сам любить сідати за кермо автомобілів. Одним з останніх придбань зоряної пари став розкішний Maybach, вартість якого оцінюється в $ 200 000.Эволюция автопарка Ким Кардашьян
Эволюция автопарка Ким КардашьянVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти