VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як з Lamborghini зробити Бетмобіль

Розділ: Новини Переглядів: 405 | 26 травня 2016
Якщо ви раніше не стикалися з відеоблогом під назвою Mr JWW і цікавитеся супер-карами, то саме час познайомиться з цими хлопцями. На їх YouTube-каналі з'явилося шикарне відеопревращеніе.

Как из Lamborghini сделать Бэтмобиль

Сьогодні ви побачите, як з базової Lamborghini Gallardo можна створити дуже схожий на оригінал Бетмобіля дивовижний автомобіль. Як репліки вийшла копія транспортного засобу, що використовувався Темним Лицарем в недавньому Batman: Arkham Knight. Подивіться, адже зовнішню схожість дійсно вражаюче. Корпус «модифікації» виготовлений з карбону. Звичайно, всі повинні розуміти, що функціонал у такого Бетмобіля відмінний від оригінального і всередині ви не знайдете всіх тих важелів і кнопок.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти