VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Відбулася презентація Tesla Model 3

Розділ: Новини Переглядів: 375 | 1 квітня 2016
В останній день березня 2016 року Ілон Маск провів презентацію самого доступного електромобіля Tesla Model 3. Цього заходу чекали багато з нетерпінням, тому що вперше в історії автомобілебудування електро-кар стане реально доступний масам.

Що стосується технічних характеристик, то для доступного електромобіля вони навіть занадто високі. Наприклад, з місця до «сотні» авто буде розганятися за короткі 6 секунд. Заряд акумулятора вистачить на подолання не менше 346 км. Якщо врахувати, що станції зарядки ростуть по всьому світу, як гриби, то це не складе особливої ​​проблеми. Тим більше, що підзарядка здійснюється абсолютно безкоштовно. Ціна базової версії Tesla Model 3 становитиме $ 35 тисяч. У продаж авто надійде вже в наступному році.Состоялась презентация Tesla Model 3
Состоялась презентация Tesla Model 3
Состоялась презентация Tesla Model 3VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти