VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Демонстраційне відео автопілота Tesla

Розділ: Новини Переглядів: 302 | 27 січня 2016
Не так давно, ми вже писали про нові розробки компанії Tesla в області роботизованого управління їх транспортними засобами. У мережі з'явилося нове відео, яке демонструє поточні напрацювання програмістів, конструкторів і інженерів Tesla.

Демонстрационное видео автопилота Tesla

У ролику нам покажуть, як автомобіль можна «змусити» виїхати з гаража, утримувати певну смугу під час руху, підтримувати встановлені потоком автомобілів швидкісні рамки, здійснювати перехід на оптимальну смугу, лише включивши сигнал повороту. Також, в відео нам продемонструють можливості Tesla в уникненні зіткнення, виходячи з можливостей цифрової коригування роботи двигуна, управлінням гальмами і рульовим колесом, сканування ландшафту на предмет парковки і автономну парковку, як її наслідок.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти