VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Світ може побачити електрокар від Apple вже в 2019 році

Розділ: Новини Переглядів: 541 | 24 вересня 2015
Не так давно видавництво Wall Street Journal , посилаючись на власне джерело опублікувало інформацію, що вихід першого «яблучного» електромобіля намічений на 2019 рік. Для того, щоб укластися в такий нетривалий період і встигнути довести проект до масових продажів, корпорація найняла по-справжньому зоряну команду. У їх число увійшли колишні топ-менеджери Tesla, FCA, Mercedes та ін. На даний момент відомо, що над проектом в цілому працюють 600 чоловік, серед яких професіонали вищого рівня.

Мир может увидеть электрокар от Apple уже в 2019 году

Вперше настільки цікавий історичний факт , як створення першого електромобіля від компанії Apple, оголосило британське видання The Guardian. Також стало відомо, що секретний проект з підкорення доріг за допомогою випуску «яблучних» автомобілів отримав назву «Титан». Згідно з даними, тестування прототипу буде проводитися в режимі надтаємності, а місцем буде обрана військова база поблизу Сан-Франциско. Вона вже встигла послужити полігоном для випробувань автомобілів компанії Mercedes-Benz і Honda. На базі зосереджено близько 30 кілометрів доріг абсолютно різного типу, від чистих «розгінних» ділянок, до різних залізничних переїздів, перехресть та інших об'єктів.

Мир может увидеть электрокар от Apple уже в 2019 году

Проте, далеко не всі експерти і аналітики підтримують ажіотаж любителів продукції Apple, вважаючи, що випуск електромобілів не принесе компанії ніякої суттєвої вигоди. Наприклад, віце-президент компанії General Motors Боб Лутц під час інтерв'ю висловився, що поточна продукція компанії має високу маржинальність, і якби він був на місці акціонерів Apple, його б засмутив курс розвитку компанії. На його думку, корпорації варто зосередитися на виробництві гаджетів і не розширювати сферу впливу на ринок автопромисловості.

Мир может увидеть электрокар от Apple уже в 2019 году
Мир может увидеть электрокар от Apple уже в 2019 годуVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти