VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Audi A7 з першим автопілотом

Розділ: Новини Переглядів: 423 | 23 вересня 2015
Поки різні світові виробники автомобілів лише розробляють концепцію автопілотування, компанія Audi успішно завершила тестування автоматичного управління машиною на міських дорогах. Хоч про орієнтовну ціну моделі поки що нічого невідомо, а самі німці з усмішкою уникають цієї розмови, її технічні можливості дійсно вражають. Незважаючи на те, що машина є прототипом, притаманна цій марці потужність нікуди не поділася, тому 333 кінських сили на борту зовсім не роблять її автоуправляемой іграшкою.

Audi A7 с первым автопилотом

Серед найцікавіших фактів можна виділити те, що в серію дана технологія автопілотування буде пущена лише для нової моделі A8, яка повинна вийти під кінець 2016 року. Нова «вісімка» від Audi зможе переходити на автопілот, але максимумом для такого режиму стане 60 км / год, тому в найближчому майбутньому автопілотування на швидкісних магістралях і автобанах не передбачається. Подібна технологія стала можливою завдяки удосконаленню стандартного лазерного сканера. Завдяки цьому автомобіль може контролювати все, що відбувається на відстані 80 метрів. Кут огляду сканера становить 145 градусів, а його продуктивність дає можливість видавати до 100 000 імпульсів за одну секунду.

Audi A7 с первым автопилотом

Проте, масового використання автопілота доведеться чекати ще довгий час. Вся справа в тому, що необхідно розбудовувати інфраструктуру, регулятори та інші умови для руху. В даний момент в світі відсутні закони про автопілотування машин. Також необхідно внести корективи в Віденську конвенцію про дорожній рух 1968 року врахувати всі нюанси автострахування та інші умовності, без яких впровадження даної технології просто неможливо.Audi A7 с первым автопилотом
Audi A7 с первым автопилотом
Audi A7 с первым автопилотом
Audi A7 с первым автопилотомVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти