VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Google-автомобілі з автопілотом скоро на дорогах США

Розділ: Новини Переглядів: 533 | 21 травня 2015
Самоврядні автомобілі для Google - одне з найбільш активно розвиваються напрямків, в якому постійно відбуваються оновлення і поліпшення. Доказом цього твердження є той факт, що буквально в наступному місяці, перші безпілотні автомобілі Google виїдуть на звичайні дороги США.

Google-автомобили с автопилотом скоро на дорогах США

Відбудеться це в каліфорнійському містечку Маунтін-В'ю. З метою безпеки, всередині авто будуть перебувати водії. Цілком логічно, що розробники кажуть про цілу серію успішних тестів. Подивимося, як виявиться все насправді в реальних умовах. Межа максимальної швидкості для цих автомобілів становитиме 40 км / год. У той же час, у водіїв-випробувачів буде знімний кермо, а також педалі газу і гальма. Це дозволить в будь-який момент виправити ситуацію на дорозі.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти