VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

До кінця 2015 року Tesla Model X з'явиться в продажу

Розділ: Новини Переглядів: 535 | 18 травня 2015
Одна з найпривабливіших компаній-виробників електричних автомобілів, поки не зробила офіційної заяви з приводу появи їх нової Tesla Model X в продажу, але висновки можна вже зробити і самостійно.

До конца 2015 года Tesla Model X появится в продаже

Якщо врахувати, що альфа-тестування, як і бета-тест, успішно пройдені, то в найближчому майбутньому має відбутися представлення остаточної версії електро-кара. Традиційно, між моделями цього виробника умовний проміжок від анонса до старту продажів вимірюється дев'ятьма місяцями. У випадку з Tesla Model X не повинно статися жодних збоїв. У порівнянні з попередніми моделями Tesla, новинка порадує шанувальників футурістікі наявністю двері, відомої як «крило метелика». Далі пропонуємо вам подивитися ролик з тестами новинки Tesla Model X.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти