VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Божевільний байк Rivet

Розділ: Новини Переглядів: 612 | 22 квітня 2015
Ім'я Вільяма Шатнера (William Shatner) відомо всім шанувальникам серіалу «Зоряний шлях» (Star Trek), в якому цей актор зіграв роль капітана Кірка. Він, звичайно, знявся ще в чималій кількості кінострічок минулого століття, але саме ця роль стала найбільше запам'яталась.

До чого ми згадали ім'я Вільяма? Справа в тому, що саме він став творцем просто приголомшливого мотоцикла під назвою Rivet. Дизайн віддалено перегукується з кіносерія про Божевільний Макс. Трицикл виготовлений з алюмінію і має кабіну з відкритим верхом. Мотоцикл дійсно буде випускатися, так як це не просто концепт. Лімітовану серію випустить компанія American Wrench, а сам містер Шатнер перетне майже всю територію США на своєму мотоциклі.

Сумасшедший байк Rivet
Сумасшедший байк Rivet
Сумасшедший байк Rivet
Сумасшедший байк RivetVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти