VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Hyundai Genesis стане повнопривідним

Розділ: Новини Переглядів: 1627 | 1 березня 2013
Дані знімки є далеко не першими фотографіями автомобіля Hyundai Genesis, який планують запустити в продаж в 2014 році. Але якщо не враховувати особливості даних зображень, то навряд чи вони були б такими цікавими. Фотограф зумів зафіксувати напис, яка знаходиться на задньому склі даного тестового авто, де крупним планом видно абревіатуру 4WD.

Hyundai Genesis станет полноприводным

Завдяки цій фотографії можна припустити, що дана тестована модель автомобіля Hyundai має 3,8-літровий двигун V6 і автоматичну коробку передач. А також можна судити про те, що автомобіль оснащений системою повного приводу.

Попередня модель Hyundai Genesis була оснащена тільки заднім приводом. Двигуни можна було вибирати з семи запропонованих варіантів, серед яких був 3,3-літровий V6 GDi / MPi мотор, 4,6-літровий V8 MPi двигун з потужністю в 361л.с. або в 378л.с., 3,8-літровий V6 GDi / MPi, а також не так давно з'явився мотор об'ємом 5,0 літрів V8 GDi з потужністю 429 к.с.

У лінійку двигунів нового покоління автомобіля Hyundai Genesis найімовірніше увійде 5,0-літровий V8 GDi мотор, потужність якого буде досягати 429 л.с. Якого роду привід буде використаний для даної моделі невідомо. Але зрозуміло, що дані автомобілі будуть укомплектовані 10-ступінчастою коробкою передач, яка буде працювати в автоматичному режимі. На даний момент компанія Hyundai тільки розробляє даний пристрій.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти