VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Найдорожчий китайський автомобіль - 586 000 доларів

Розділ: Новини Переглядів: 3262 Отримати | 20 квітня 2010
Rolls-Royce Phantom

Китайська компанія FAW оголосила, що вона скоро почне продаж всім бажаючим самого шикарного автомобіля, коли-небудь випускався в Піднебесній. Його ціна складе 586 000 доларів! Йдеться про модель Hongqi HQE ( «Червоний прапор»), яка раніше була доступна тільки вищим особам держави - на сьогоднішній момент зібрано лише 17 таких автомобілів.

Rolls-Royce Phantom

За словами представників FAW, створення нового автомобіля зайняло близько двох років. Головною особливістю машини є її габарити - довжина «Червоного прапора» становить 6400 мм. Це помітно більше, ніж у Rolls-Royce Phantom, який навіть в подовженою модифікації має «всього» 6084 мм, і Maybach 62 (6165 мм). Маса ж автомобіля перевищує 4,5 тонни (настільки велику вагу пояснюється наявністю броні). Тобто якщо вона потрапить до Росії, то для її управління водієві треба буде мати «вантажні» права, так як стандартна категорія «В» дозволяє керувати транспортним засобом повною масою не більше 3,5 тонн.

Rolls-Royce Phantom

Цікаво, що в рух Hongqi HQE приводиться за допомогою новітнього 12-циліндрового двигуна об'ємом 6,0 л, який був розроблений безпосередньо в Китаї (вважається, що керівники такої країни як Китай повинні їздити на повністю китайському автомобілі).VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти