VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Перевезення дітей у 2017 році доповниться ще кількома обмеженнями

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 81 | 4 січня 2017
Нові поправки в правила дорожнього руху передбачають, що перевозити дітей до семи років можна буде виключно в спеціальному кріслі на задньому сидінні. Їх заборонено садити на переднє сидіння, а також додатково пристібати іншими утримують пристроями. До цього спеціальним утримує пристроєм (кріслом) необхідно було екіпірувати дітей до 12 років. Зараз в дитячому кріслі дозволяється їздити і на передньому сидінні, але від 7 до 12 років. Окремо зміни роблять акцент на суворій відповідності автомобільного крісла антропометричним характеристикам (зріст, вага) дитини.

Перевозка детей в 2017 году дополнится еще несколькими ограничениями

Користуватися додатковими пристроями для фіксації буде і зовсім заборонено, починаючи з 2017 року. Штрафні санкції за ігнорування правил автомобільних дитячих перевезень складуть 3000 руб.

Крім іншого, тому, хто ризикне залишити дитину молодше 7 років на самоті замкненим в автомобілі і без нагляду дорослих, доведеться перерахувати в казну штраф в 500 рублів. Під час обговорення цієї ініціативи звучали пропозиції про позбавлення водійського посвідчення до 2 років і штраф в 100 000 рублів. Ініціативу тоді не підтримав профільний комітет Держдуми Росії. Повідомлялося про це восени 2016 року.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти