VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Ремонт сколів на кузові автомобіля своїми руками

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 400 | 4 березня 2016
Чим довше автомобіль знаходиться в експлуатації, тим більше на ньому з'являється відколів і подряпин. На них можна не звертати увагу, але з часом їх все ж доведеться усувати.

Ремонт сколов на кузове автомобиля своими руками

Саме тоді виникає вибір, зробити ремонт сколів на кузові автомобіля своїми руками, або ж відвезти машину в майстерню. Також усунення дефектів виправдано з точки зору запобігання поширенню корозії в пошкоджених місцях, тому якщо естетичний вигляд автомобіля для вас не грає першорядної важливості, то процедура ремонту все одно буде актуальною. Важливим плюсом від самостійного усунення сколів є і пристойна економія. Весь процес не забере у вас багато часу, а технічна сторона досить проста, щоб йти на додаткові витрати в майстерні.

Процес усунення сколів на кузові автомобіляПочинати потрібно з підбору фарби. Для цього найкраще взяти будь-яку деталь авто і піти з нею в магазин. При наявності великих надколів, необхідно заздалегідь приготувати шпаклівку і гумовий шпатель. Після цього можна переходити до ремонту сколів на кузові вашого автомобіля своїми руками. Всі етапи процесу будуть виглядати наступним чином:

  • Ретельне миття машини
  • Зачистка пошкодженої області
  • Промивання, просушка і знежирення потрібних ділянок
  • Грунтовка. Після накладення кожного шару ділянку необхідно обробляти наждачним папером
  • Фарбування обробленої ділянки

Варто відзначити, що якщо після грунтовки подряпина залишається глибокою, то доведеться шпаклювати. Зачищати шпатлевать ділянку потрібно наждачним шкіркою «нулевкой», ретельно контролюючи процес. Таким чином, ви зробите всю необхідну роботу без будь-яких витрат своїми руками. Ремонт сколів на кузові автомобіля необхідно проводити в гаражі, після чого краще не використовувати машину хоча б 24 години.


VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти