VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Саморобний причіп для легкового автомобіля своїми руками

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 2415 | 3 лютого 2016
Перевезення великих вантажів часто є досить серйозною проблемою для багатьох автомобілістів. Через неможливість їх транспортування в багажнику, виникає необхідність у покупці причепа. Проте, тривалий пошук потрібної моделі і зайві витрати далеко не завжди виправдані, адже можна зробити саморобний причіп для легкового автомобіля своїми руками. Природно, це займе певний кількість часу, але ви зможете значно заощадити.

Самодельный прицеп для легкового автомобиля своими руками

Для створення універсального причепа вам будуть потрібні наступні деталі:

  • Сполучні елементи бортів (можна взяти від трактора)
  • Сталева труба для рами
  • Чотири дошки з вагонки для бортів
  • Поперечина і тяга
  • два колеса
  • амортизатор
  • страхувальна ланцюг
  • Невеликі деталі для зміцнення конструкції

Більшість деталей можна знайти практично за копійки, що дозволить вам зробити саморобний причіп для легкового автомобіля своїми руками і без будь-яких фінансових розтрат.

Самодельный прицеп для легкового автомобиля своими руками

Технологія створення причепа своїми рукамиПершим кроком буде складання основи, тобто рами майбутнього причепа. Саме її міцність і буде визначати термін експлуатації і надійність конструкції. Після зварювання рами необхідно перейти створення вузла з'єднання причепа з авто і спеціальної муфти для кріплення.

Самодельный прицеп для легкового автомобиля своими руками
Самодельный прицеп для легкового автомобиля своими руками

Далі слід найбільш відповідальний момент, а саме складання осі. Після цього залишається лише додати настил, бічні стінки і провести оздоблювальні роботи і можна переходити до перевірки вашого саморобного причепа для легкового автомобіля. Якщо своїми руками подібну конструкцію вам створити не вдасться, то завжди можна звернутися в будь-яку майстерню, де вам зроблять подібну конструкцію в найкоротші терміни. Головна перевага такого причепа полягає в тому, що він універсальний і може використовуватися для будь-якого авто.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти